Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sindarin

Tcpip

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Tcpip said:

GERGE said:

Bir insan niye UO snıcusuna sponsor olur?

Hmm ben bundan 11 sene önce işnet ile sponsorluk görüşmesi yapmıştım o zaman lise son sınıf öğrencisiydim.

Hevesle dinleyip kibarca reddetmişlerdi.

Bir fırsat vermek lazım gençlere bugün UO server'ı açar yarın Türkiye'nin en büyük online oyun firmasını kurar belki :)

Seneler sonra tekrardan forumda gördüğüme sevindim :)

İşNet ile iş görüşmesine gitmiştim. Oturup sabırla dinledilerse gene iyi çünkü genelde burunları gayet havada tokatlar gibi konuşuyorlar. Sanırım sponsorluk konusunda Doruk.Net'in Nebula ile zamanında yaptığı anlaşma aynı zamanda Ultima Online'ın Türkiye'deki geleceğini de etkiledi :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
RaVena said:

Benimde o dönemler çok güzel düşüncelerim vardı arkadaşlarımla,çok güzel işler başarabilirdik fakat sponsor bulamamıştık =)
Ben Tcpip'in bu yaptığına hayranlık duymadım değil..
Tebrik ederim seni dostum.

Seni de gördüğüme çok sevindim tekrar, ah o sponsorlar yok mu ;)
Sosyal ağlarda paylaş

14 Eylül Pazar akşamı yapılan etkinlik ile;

-Playerlara karşı adaletsizliğin ve ilgisizliğin had safhada olduğunu

-Forumlarda konuyu tartışırken bazı yöneticlerin eleştiriye ne kadar tahammülsüz olduğunu

görmüş oldum.

Öncelikle Staff yapılanmasını gözden geçirip, daha sonrasında da
daha adaletli ve anlaşılabilir etkinlikler yapmalarını tavsiye ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Staff konusuna katiliyorum. Ilgili olmaya calisiyorlar ama sadece bu yeterli degil. Ozellikle etkinlik sonrasi gerceklesenler oldukca dusundurucu.

Staffin genel olarak iyi niyetli oldugunu dusunuyorum tek bir sahis disinda. Sanirim serverda oynayanlar kimden bahsettigimi anlamistir. Bu yetkilinin herhangi bir elestiriye tahammulu yok, bu nedenle egosunu tatmin etmek icin herseye laf yetistirme derdinde. Bunu basaramadigi zamanda konuyu kilitleme, silmeye kadar gidiyo is.
Sadece bu etkinlik sonrasinda degil, daha once de yine ayni staff ile ilgili oyunculara yonelik baska olaylar olmustu (Oyuncuyu tehdit ve hakarete yakin soylemler gibi).

Sanirim bu sahis staffta bulundukca isler bu sekilde yurumeye devam edecek malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçekleri konuşunca olanlar;

-Tartışılan konu başlığı ( haksızlığa istinaden alınan SS dahil ) arşive taşınıp yok oldu.

-Forumlardan ve oyundan süresiz ban, devamımda IP ban.

Yaptığın şey iyisiylede-kötüsüylede senin eserin. İyisini kabulleniyorsun da, kötü yapınca neden kaçıyorsun konudan birader? Neden konuyu kilitleyip banlıyorsun ?
Sosyal ağlarda paylaş

Facebook ta, Sindarin oyuncularından bir arkadaşın etkinlik ile ilgili paylaşımı.

''Berk Can Demirbaş bu aksamki questt olmadı neden olmadı biliomusunuz item çekemedik flan die deil olay su bi arkadaş vardı adnı vermiorm su an adam en absından en sonuna kadar savastı orda öldü dirildi bi tane bişey çekemdi ama bi adam daha vardı son 1000 hp de geldi 4 ev 5 random 6 +lı ve 1 m para çekti olmayan burası haksız oldu keske basında deseydnz sandık var die yada herkese dagıtılsaydı itemler
1 · 13 saat önce''
Sosyal ağlarda paylaş

Moland ne ağladın be arkadaş, 10kişi bi yaratık kestiniz itemi baskası lootladı diye 4 kere konu açtın açtığın konulardaki uslubun zaten berbat, hakaret ediyosun, hangi oyun forumunda oyle yazarsan yaz blizzard forumda bile banlanırdın adamlar seni banlamadılar bile.
Üstüne açıklamada yaptılar asıl quest sorumlusu rahatsızdı aksaklıklar olmus olabilir diye, ama sen iteminde değilim diyip halen şu kişiler şunu lootladı ben lootlayamadım diyip ağlıyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Buzx said:

Moland ne ağladın be arkadaş, 10kişi bi yaratık kestiniz itemi baskası lootladı diye 4 kere konu açtın açtığın konulardaki uslubun zaten berbat, hakaret ediyosun, hangi oyun forumunda oyle yazarsan yaz blizzard forumda bile banlanırdın adamlar seni banlamadılar bile.
Üstüne açıklamada yaptılar asıl quest sorumlusu rahatsızdı aksaklıklar olmus olabilir diye, ama sen iteminde değilim diyip halen şu kişiler şunu lootladı ben lootlayamadım diyip ağlıyosun.

Sen anlayamamışsın konuyu, ne ağlaması? sen kimsin ki bana ağladın diyebiliyorsun? üslubuna dikkat etmeni öneririm.

Yazdıklarımın hangisinde hakaret içeriği var? Paylaş bizimle
ben lootlayamadım diye bir ifade de kullanmadım hiç bir yerde.

nerede yazmışım evet cevap bekliyorum?

Adamlar IP'me kadar banladılar sen nereden biliyorsun banlamadıklarını ?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...