Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW Down to 6.8 Million Subscribers

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Tek oynayanları düşünmeleri şart yoksa çok daha hızlı oyuncu kaybederler bence.
Açıkcası Flex ve LFR olmasa çoğu kişi çoktan bırakırdı oyunu daha yarısını göremediği için.
Server kapasitelerini düzenlemeleri lazım bence yani bazı serverlar aşırı boşken bazıları kalabalık.
Sosyal ağlarda paylaş

abi LFR olsun, Flex olsun dert değil.

Ama çıkıp bunları aşırı basit yapıp, Normal ve Hardcore'un seviyesini niye düşürüyorsun?

Yani LFR ile Normal raidlerde gerçekten minimuma yakın fark vardı. Değmiyordu bile Normal oynamaya...

Suark said:

oyun güzeldir muhtemelen hala ama subs çok mantıksız
o paraya her ay yeni oyun alırım güzelinden

sub mantığı artık yok olmaya başladı zaten ya, bir dönem iyi götürdüler ama market olayının sub olayına göre çok daha karlı ve oyuncu küstürmeyen sistem olduğunu gördüler.

Sublı oyun çok az olur, onları da çok taşşaklı firmalar yapar. Paraya ihtiyacı olmayan, zaten her şekilde bok gibi para kazanan firmalar vs...

gerisi de işte f2p + sub + market gider.
Sosyal ağlarda paylaş

lfr ve flex bir işe yaramıyor ki, zaman geçirtiyo sadece..

raid'e adam ararken 570+ diye arıyor lfr flex max 540 veriyor :)

rbg, bg desen rus'lar geldimi direk alt+f4

pve yapayım desen güzel guilde giremiyorsun,

pvp yapayım desen monk denilen saçmalık var dünyaları vurup cc stun disrm combo yapıyor..

şu ara oyun çok sıkıcı yani benim açımdan.. lfr girip düşen epic'leri disenchant ediyorum :p
Sosyal ağlarda paylaş

valla abi benim nick Tulumba. ekleyin beni güzel raid ortamı falanda çeviriyoruz. muabbet makara geyik falan filan. zaten guildin adı team of makara. 17-50 yaş arası bi age scale i var. muabbettide güzel. raid falanda yapıyoruz. gelmek isteyen whisp atsın alalım. üstelik RAKIDA VAR.

server yazmadım çünkü twisting netherdan başka server yok gibi bişi askdfj.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

3 ay önce kız arkadaşımla oynamak için swtor çektim. oyunun ana questline'ı olan story questlerini beraber yaparsan sadece tek bir taraf ödül alıyor. mmo olarak oynamak istiyorsan side questlerle oyunu oynamak zorundasın yoksa biri level atlıyor diğeri level atlamıyor.

o kadar iyi bir mmo ki birlikte oynayamıyorsun. yanyana oturup, farklı questleri yapıyorsun, aynı partyde. öyle iyi.

nası ya bu gerçek mi, AHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAA yazık lan oynayanlara
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

bingildak said:

3 ay önce kız arkadaşımla oynamak için swtor çektim. oyunun ana questline'ı olan story questlerini beraber yaparsan sadece tek bir taraf ödül alıyor. mmo olarak oynamak istiyorsan side questlerle oyunu oynamak zorundasın yoksa biri level atlıyor diğeri level atlamıyor.

o kadar iyi bir mmo ki birlikte oynayamıyorsun. yanyana oturup, farklı questleri yapıyorsun, aynı partyde. öyle iyi.

nası ya bu gerçek mi, AHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAA yazık lan oynayanlara

Class act questlet var iste bi main bide karakter questleri var jedi questine scoundrel giremiyor ee gayet normal yani ?
Sosyal ağlarda paylaş

ayni olay wildstar da var daha minor olarak prof based bazi bolgelere only tech giriyo yada kapiyi aciyo digerleri giriyo falan wowda boyle 3-4 quest var solo yapilan leg gquest part 3-4 faan oluyorlar wowun mmo scalingi asarili 9 yildir oturmus bi sistem var
Saat/performans rewarding tatminkar son zamanlari ozelliklewildstar kanser etmisti mesela o konuda
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

eskiden wowda dungeonlarda çok interaction olurdu sen böyle yap ben şöyle yapayım diye nası casul hale getirdilerse oyunu 2 yıldan sonra bi bakayım edim free 1 haftalk gelmiş, sanki zombilerle oynuyorum kimse konuşmuyor dümdüz mob kesiyor herkes bi olayı kalmamış oyunun

çok daha iyi oldu bence böyle. şimdi abi oyunun olayı zaten end game, end game için pve ya da pvp ypaıcaksın. e bunu en iyi şekilde yapmak için kendi denginde adamlarla oynayacan. e zaten o zaman sorun yok, pve guildleri pvp cier hala sürekli konuşuyorlar. eskiden her boka ts, vent fln kurulurdu öküzün teki gelir sabaha kadar bağıra bağıra şarkı söylerdi vs. gitti işte artık gerek yok. dungeon farmlarken uğraşmıyorsun, e oyun daha kolay alt sevyielerde o da iyi. mesela bne geri döndüm oyuna 3 hafta oldu belki 1 ay. çok keyif aldım honor kasarken dungeonlarda jp fln. çat çat bitiyor expansion da bitiyor zaten. boost olayı çok iyi. eskiden account alırdık amahep tedirgin olurduk şimdi 50€ ver boostla. 50€ az değil ama hafif gearlı account 100€ fln di yani ama acc senin değiildi. neyse ben baya sevdim son halini.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...