Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #5

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

ABİ ABV LAN of
2 tane adam geldi. nicklerinin sonu bile "road to silver" herifler derank olmak için oyuna girio ya. şerefsiz git account al lan offf of. ona rağmen 16 12 verdik oyunu

abv cidden böyle tiplerin. 2 kişi olunca atamıosun da. quit çeksen sana ceza girio. yahu ne saçma sapan gerzek bir sistem ya
Sosyal ağlarda paylaş

3 high 2 low ,4 high 1 low olup lowlarda kapmaya başlayınca oluyor da öteki türlü yenilince rage olmayan sinirlenmeyen birilerini bulucaksın
arkadaşsız girmeyin yinede 1-2 kişi olsun en az

şu cs go nun şu tur tanımlamaları fena sdfgsd

s

http://global-offensive.com/wp-content/uploads/2014/03/real-skill-groups.png

Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

valla buradaki arkadaşların çogu high rank, silver nova fln ezikliolar, diğer silver fln tayfası da birbirini eklemio galiba oluşamadı bi takım.

yapcak bişey yok

200 win hala nova 1

ekle, nova 4 um. su anda her aksam mac attigim adamlar da full nova 3-4. tufekler giremez yapiyoruz. nick namessar. 5. slot bos oldugunda (cogu zaman olmuyor) cagiririm. seni tufek malesef yapamayiz, cok mac kaybediyoruz. ancak nova 3-4 seviyesine tasiriz duse kalka. bir de kafan rahat mac yaparsin. nova 4 olunca paticikten birisi devralir tufeklere cikarir.
Sosyal ağlarda paylaş

Emre333 said:

abi hiç ranklerinize laf etmeyin. geliştirmeye hiç uğraşmıyorsunuz.

adam haklı beyler.. 200 maç kazanıp hala silver nova arası gidip geliyorsanız oyunu laylaylom takılmak için giriyorsunuz demektir. en çok oynadıdğınız haritalarda nerde durmak gerektiği ile ilgili videolar izleyin, taktikler okuyun, pro maçları izlerken nerde hangi açıyla durduklarını o sırada onu destekleyen elemanın hangi spotu kestiğini falan takip etmeniz lazım. nerde ne zaman flash atılır ( ben de bilmiyiroum mesela hala) smoke atılır bunları nereye nasıl atmak lazım falan milyonlarca şey var oyunda. daha aiminizi geliştirmeniz gerektiğine gelmedim bile =)
Sosyal ağlarda paylaş

Namessar said:

Dworgian said:

valla buradaki arkadaşların çogu high rank, silver nova fln ezikliolar, diğer silver fln tayfası da birbirini eklemio galiba oluşamadı bi takım.

yapcak bişey yok

200 win hala nova 1

ekle, nova 4 um. su anda her aksam mac attigim adamlar da full nova 3-4. tufekler giremez yapiyoruz. nick namessar. 5. slot bos oldugunda (cogu zaman olmuyor) cagiririm. seni tufek malesef yapamayiz, cok mac kaybediyoruz. ancak nova 3-4 seviyesine tasiriz duse kalka. bir de kafan rahat mac yaparsin. nova 4 olunca paticikten birisi devralir tufeklere cikarir.

ok ekliyorum akşam.

=)
Sosyal ağlarda paylaş

Emre333 said:

abi hiç ranklerinize laf etmeyin. geliştirmeye hiç uğraşmıyorsunuz.

dimi ya.

misal ben kendimi geliştirmiş olsam mesela, nicklerinin sonuna bile "road to silver" koymuş derankci 2 kişinin olduğu maçta, her al ace yapa yapa alırdım maçı işte kısmet.

ha bu arada maçı o heriflere rağmen 16-12 kaybettik ki adamların derank olabilmek için yaptıkları;

1) tüm oyun deagle dolaştılar,
2) bomba kurma yerine gelip beklediler
3) bomba defuse etme yerine gelip defuse a kastılar t lerden 1 kişi onları bıçaklarken,
4) adamı vurabileceği an köşeye dönüp bıçağa geçip smg üstüne bıçakla gitti biri
5) biz onlara rağmen yenio gibi olunca bizim spotumuzu karşı takıma chatten söylediler
6) yine de yenio gibi olunca el başında bize ateş edip güçleri yarıladı ama öldürmediler

şu durumun bir kısmı yaşanınca benim elim fln titremeye başladı zaten.

bak bu dün canlı canlı hatırladığım bir örnek mesela. öyle "yapmiyürsünüz ama" ile gelmeyin. şu an çok net nova 3 veya 4 olacak kadar oynuyorum ben (ki üstü için çalışmak gerekebilir ayrı, ya da yetenek o kadardır nova 4 max dır o zaman onu da kabul eder insan)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...