Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #5

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Aiko said:

http://www.youtube.com/watch?v=euDUrZNHsZk

denemek için random girdiğimiz maçı kaydettim.dmg'lere karşı güzel cumbag yaptık. karşı takımın 1.si galiba aimhack idi emin değiliz ama.

yalnız video çok küfürlü ve uzun libe saolsun ! izlicekseniz ilk yarının ve oyunun sonunu izlemeniz yeterli :D

mic'i burnuma sokup götümden solur gibi ses çıkardığım için kusura bakmayın :p

Kufursuz cs olmas
Sosyal ağlarda paylaş

liberal said:

abi bu kadar sıkıntı yaşanıyorsa 10 kişi 4 tl verelim 12 kişilik bir server alıp 2 aylığına istediğimiz gibi kullanalım. atarız official config'i içine misler gibi oynarız düşük ping'de. hem gırla eğlence olur hem de kendinizi geliştirirsiniz. dengeli takımlar kurarız falan.

4 tl atmaya hazırım ben. bir çoğunuz kabul eder heralde?

benim gameservers.com dan bir serverim var, oyle bos bos duruyor ama turkiye ici olmadıgı ıcın iyi ping alamazsınız malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız karsıya serif, cift tüfek ve sırmalı tüfek surekli gelmesine ragmen üc tane nova 4 olarak bizim kendi çift tüfeklimize arada toz yutturmamız senin de dikkatini cekti değil mi :P

nova 3 ile master guardian II arasındaki kısımda aslında gercekten pek bir skill farkı yok. sabır ve taktik farkı var. bir de takım olarak girmek şart.
Sosyal ağlarda paylaş

şans tamamen

şansı kendin yaratmak için aim falan çalışmak gerekiyor tabii ki ama bazen ne kadar pro oynarsan oyna, aim alırsan al o adam ölmüyor.

ben mesela birebir de kapışıyorum, ölüyorum. 10 mermi sıkmışım 4 tanesi isabet etmiş, normalde 4 mermi isabeti öldürür ulan değil mi neyle vurursan vur? Ben de 95 canla falan sağ kalıyor. Adam tek sıkıyor zıplayarak benden kaçarken SSG ile 171 dmg HS bile değil...

Hayır her şeyi geçtim zıplayarak SSG ile ateş edip havada isabet ettirmek nedir ulan
Sosyal ağlarda paylaş

Namessar said:

yalnız karsıya serif, cift tüfek ve sırmalı tüfek surekli gelmesine ragmen üc tane nova 4 olarak bizim kendi çift tüfeklimize arada toz yutturmamız senin de dikkatini cekti değil mi :P

nova 3 ile master guardian II arasındaki kısımda aslında gercekten pek bir skill farkı yok. sabır ve taktik farkı var. bir de takım olarak girmek şart.

laci adam vur!!!
Sosyal ağlarda paylaş

steama giriş yapıp şu 2 sine "abone" olacaksın.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=241148414

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=213240871

Hesabına bunlar eklenmiş olacak.
Botlarla çevrim dışı seçeneğini seçip, sağ üst taraftaki "Atölye" ye tıklayıp oradan istediğin haritayı seçip başlatacaksın.

Ayarlara gelince örneğin:
Fast Aim
Delay 0.5
Duration 0.5
sayıyıda 100 yaparsın.
gibi...

ayrıca spray brust vs. için konsola şunları yaz. Oradaki vücut şekillerinden spraylerini çalışabilirsin (istediğin uzaklıktan)

sv_cheats 1
sv_showimpacts 1
sv_showimpacts_time 6
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

izledim lan tamamını, gayet beleş adamları toplamışsın işte. adamlar 1 el bile b rushlamamış biz hepsini vuralım yaralayalım, tertemiz info verelim, adamları gel vur sonra video yap. oooohh ne ala memleket...

applevodkayı alıntılıcaktım seni değil
Sosyal ağlarda paylaş

benim ses bonecin aynısı lan yoksa ben bonec miyim

yok lan deilimdir.

neyse bu hafta 10 tır, 5 marine konteyner, 3 tane de gemiye malzeme çıkarttım, milyor dolar madırfakırz. kendimi csde nabları tokatlayarak ödüllendireceğim ve haftanın yorgunluğunu atacağım şimdi. bana katılan min. şerif var mıdır
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

benim ses bonecin aynısı lan yoksa ben bonec miyim

yok lan deilimdir.

neyse bu hafta 10 tır, 5 marine konteyner, 3 tane de gemiye malzeme çıkarttım, milyor dolar madırfakırz. kendimi csde nabları tokatlayarak ödüllendireceğim ve haftanın yorgunluğunu atacağım şimdi. bana katılan min. şerif var mıdır

1 saate ordayım nabz
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...