Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #5

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

AtlaraFisildayan said:

Rank = isabet orani +hs orani + macta topladiginiz puan.

Ben smg lerle oynarken kartaldan kartal ustasi olmam 6-8 mac suruyordu. Smg biraktim birakali cok kolay atladi

Ak47,m4a1 -4 p250 famas , awp kullanin rank icin ya da alisin.

Liebe nin rank dusme ya da atlayama sebebi : cok hareketli, tinlamadan oynadigin roundlar cok oluyor.

Dwoorgian: abi gordugun dusmana biraz gec tepki veriyorsun aiim haritasinda biraz calis. Ilk baslarda p90 ve turevleriyle hareketliyken aimini gelistir. Daha sonralari rifle lara gecersin.

abi 16-14 biten oyunda 5 frag yapıyo şerif ya kafamı duvarlara vurucam infernoda ortayı kesiyorum awp ile adamın tuttuğu b den gelip beni vuruyorlar seyrediyo adam yanından geçiyo gidiyo umru değil. her oyun böyle salak saçma şeyler oluyo artık dayanamıyorum oynayasım gelmiyo akşamları
Sosyal ağlarda paylaş

mermi hit oranıyla ne alakası var abi iyi olmanın

sen kazanmaya oynuyorsun

istersen karanlığa 99 mermi atarsın 1 tanesi ile öldürürsün

sonuçta sen objective'i yapmaya çalışıyorsun

mermi count üzerinden istatistik tutacaksan silah türü ve map-t/ct değerlendirmesi olarak tutman gerekir.

az mermi çok adam demek iyi adam demek mi oluyor bir yeri savunurken?
Sosyal ağlarda paylaş

http://cloud-4.steampowered.com/ugc/41978886713648327/0AD73733D1050363C57B0FA86E8352E5C3E1785B/

ağladığım oyun bu, bizim takımın şerifi 7 frag yapmış. karşıdaki sonuncu adam 20 frag yapmış bizim takımdaki herkesten fazla nerdeyse. bana da tek kelime konuşmayan info vermeyen böyle mallar gelip duruyor işte son maçlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

ben düzenli oynayanlara baya şaşırıyorum zaten ya

community + hack + mm düzeni olarak baya leş oyun

hack olayı kalkarsa
mm biraz ayar yerse
community'de rusları engelleme yolu bulunursa

oyunu çok daha iyi günler bekliyor bence

hack kalksa yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

AtlaraFisildayan said:

Dwoorgian: abi gordugun dusmana biraz gec tepki veriyorsun aiim haritasinda biraz calis. Ilk baslarda p90 ve turevleriyle hareketliyken aimini gelistir. Daha sonralari rifle lara gecersin.

o benim fps den olmasın diye düşünmüyor değilim (40 50 fps benim). ping 40 60 arası, ve tepki ratiom yüksektir (bkz: cod hardcore. meali; cod da tepki süresi cs den daha önemli)

ha ama cs style aim im cidden gelişmeli o net
Sosyal ağlarda paylaş

evet mac kazanmanin pek bi esprisi yok belki kazandigin round sayisi daha fazla etkiliyordur

2 gunde silver 1den silver 3e ciktim dsfsdfs

en son 1.5 oynamis biri olarak ak'in recoilini cozene kadar zorlandim baya ama iyi su an. yanima 1 tane iyi adam geldi mi genelde kazaniyoruz oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

http://cloud-4.steampowered.com/ugc/41978886713648327/0AD73733D1050363C57B0FA86E8352E5C3E1785B/

ağladığım oyun bu, bizim takımın şerifi 7 frag yapmış. karşıdaki sonuncu adam 20 frag yapmış bizim takımdaki herkesten fazla nerdeyse. bana da tek kelime konuşmayan info vermeyen böyle mallar gelip duruyor işte son maçlarda.

Oglm supreme masterlrin 3 kille bitirdigi oluyor : d
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...