Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #5

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

ulan hayatımda 1 kere konsantrasyon kaybına uğrayıp söyle bir mallık yaptık 40 yıl anlatırsınız :(

hayır millet 1 karışlık demiri nişan alıp greanade'i geri sektiriyor team kill çakıyor, oyunu kaybediyoruz. apple yapınca ooooouuuuvvvvvvvvvvvvvvvv

olm adam paticikten değil ki olsa bütün gün dalga geçerim
Sosyal ağlarda paylaş

sdfds 11-1 falan yeniyorduk karşıdaki adam bana hile dedi ondan sonra kendisi açtı 16-13 yendiler. saklama çabası bile göstermedi. eski 1.6 hileleri gibi negevle döne döne geziyordu en son.

ilk defa bu kadar bariz hile kullanan gördüm. kullanıp belli etmemeye çalışanlar pek problem olmuyor zaten yetersiz oldukları için bi şekilde yenmek mümkün ama böylesi bambaşkaymış.

merak ettim demoya da bakayim dedim ilk elden birisine ateş ederken duvar arkasındaki diğer adamlara kayıyor crosshair. direk googleden arayıp indirmiş açmış. rütbesi de dmg muhtemelen en az 20 oyun bu şekilde yendi, takımındaki diğerleri de adamın friend listesinde. arkadası dönük adamı bile vuramıyorlar ama hepsi dmg rankında.
Sosyal ağlarda paylaş

Shaklaban said:

sdfds 11-1 falan yeniyorduk karşıdaki adam bana hile dedi ondan sonra kendisi açtı 16-13 yendiler. saklama çabası bile göstermedi. eski 1.6 hileleri gibi negevle döne döne geziyordu en son.

ilk defa bu kadar bariz hile kullanan gördüm. kullanıp belli etmemeye çalışanlar pek problem olmuyor zaten yetersiz oldukları için bi şekilde yenmek mümkün ama böylesi bambaşkaymış.

merak ettim demoya da bakayim dedim ilk elden birisine ateş ederken duvar arkasındaki diğer adamlara kayıyor crosshair. direk googleden arayıp indirmiş açmış. rütbesi de dmg muhtemelen en az 20 oyun bu şekilde yendi, takımındaki diğerleri de adamın friend listesinde. arkadası dönük adamı bile vuramıyorlar ama hepsi dmg rankında.

abi o galiba hemen googlelayıp indirmekle olmuyor, vac a yakalanmayan hileler sanırım subscribe ile ödeme yaparak satın alınıyormuş. baya baya program satın alıyormuşsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Teammate oldurduk diye cooldown a sokmak nasıl bir zihniyettir ya. Bir oyun adam silah atmadim diye 30 hp birakti donup vurdum 2 saat cd verdi. Son oyun d2 de kapi snipe larken onume gecti birttanesi 24 saat cd.

Komedi resmen hileciler cirit atsin biz ban yiyelim. 7 gün vercek bir daha vurur am galiba. Support u spam a baglarim o zaman
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...