Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #5

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Teşekkürler moral boost için herkese!

Zayıflamak çok ilginç bir duygu ya. Gerçekten fazla kilonuz varsa daha fazla ertelemeyin bence.

Yüzümdeki ifade bile değişti tamamen. Burnum iyice büyüdü tabii ki sdf.

40 kilo verdiğim için göbeğim korkunç bir hale geldi mesela, ama başarı olarak görmeye çalışıyorum onu. Kollarımda çok bi bıngıllık yok, o beni baya şaşırttı.

Ara sıra vücudumdaki sarkma vs beni baya depresyona sokuyor tabii ki. Ama bir kere bile "keşke kilo vermeseydim" dedirtmedi.

Bir tane arkadaşım var, "sizin gibi sarkacağıma 135 kilo kalırım" demişti. Beynine çekiçle vurulası.

Bu arada ilk başladığımda boş bar ve boş veya 40 kg leg press ile çalışıyordum. 1 sene bitecek sporda, çalıştığım en yüksek ağırlıklar:

- 80 kg squat - 4 tekrar çıkmıştı
- 70 kg deadlift - 6 tekrar
- 60 kg bench - 7 tekrar
- 260 kg leg press - 7 tekrar

Zamanla epey arttı ağırlıklarım. Bir de ne kadar ağır kaldırdığın hiç önemli değil, formun bozulacağına 20 kg ile çalış çok daha iyi bence. Yeni başlayanlar varsa deadliftte ağırlığa abanmayın, beliniz sakatlanmasın. 1 senedir deadlift yapıyorum, ben de ağır kilolarda formumu bozup bel ağrısıyla dönüyorum eve yani.

Front squat hala yapamıyorum.

Instagram sayfası denedim, iki ayrı profili idare edemiyorum. Bana göre değilmiş. Onun yerine kendi profilimden paylaşıyorum progress fotoğraflarını, videolarını. Story'lerde de bazen gün içinde neler yediğimi paylaşıyorum.

Takip etmek isteyen olursa özelden yollarım linki.
Sosyal ağlarda paylaş

yaani var tabii ki. bir tane doktorla görüştüm, hedef kilona ulaştıktan sonra 1 sene daha devam et sporuna dedi. bu yaşlarda genelde %80 oranla topluyormuş çünkü.

18 kiloyu verdikten sonra bir sene daha spora vs devam edeceğim o yüzden. göğüs ameliyatı için de bekleyeceğim, ikisini birden yapıyorlarmış çünkü sanırım. toplamazsa tek seferde bitsin. sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

euhuehe bu doktor inanılmaz ya

göğüslerin kesinlikle kendi kendine toparlanmayacağını biliyorum ya. onun ameliyatına para biriktirmeye başladım bile.

karın bölgesi biraz tartışılır gibi görünüyor. genetik çok büyük faktör. benimle aynı kilodan düşüp benden daha az sarkan insan gördüm ben. ya da hiç sarkmayan ablalar var.

ama benim göbeğimin aşağı düşmesi safra kesesi ameliyatı olduktan sonra başladı. sebebini bulamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

meme duyan gelmiş asdawıaqweasda

karın için 3d-4d lazer bıdıbıdı teknikleri falan var. ne kadar gerçekçi bilemiyorum, doktorlarla çalıştığım zaman çok övmüşlerdi hafif deri sarkmaları için. Bi araştır derim. Göğüs tabi biraz sıkıntı ameliyatsız.

aşağı sarkmış bir şeyi yağ dolgusuyla toplayamazsın o ayrı bişi. Zaten kızda yağ kalmamış
Sosyal ağlarda paylaş

vay neler olmuş.
sakatlandıktan sonra sporu bıraktım, ofis değişti falan derken dandik bir spor salonuna yazılmıştım gitmedim bile motivasyon 0.
kilo da 77 den 86-83 arası değişiyor.
şimdi salon var sokakta macfit üsküdar, yazılasım var ama işten geç çıkıyorum spora başla bitir eve gel saat 22:00 olacak. 22:00 den sonra yemek rahatsız edecek.
Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:

feverfeverray said:

meme büyütmeyeceğim

fazla deriyi aldırıp toparlatmak istiyorum.

göğüsteki kas kitleni büyüttün mü? O şekilde toparlanması lazım göğsün.

Ama karında sarkma olabilir onun için tek çözüm cerrahi müdahale

kadinlarda boyle olmuyor abi
erkeklerde bile gogus kasina ragmen fazla deri dusuyor asagi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...