Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #5

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Abi powerlifting formuyla ideal formu karşılaştırmayın zaten. Powerlifter adam dizi de güçlendiriyor eklemlerini de sağlamlaştırmaya çalışıyor daha çok yükün altından kalkabilmek için. Sıradan biri, bb ya da güç için squat yapan birinin ekstra diz recruitment'ıyla bir derdi yok, olmaz.

Bu işin sözlük anlamıyla kitabını yazan adamlar da knee-toe hizasını vurguluyor sürekli.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sadece diz olayına vurgu yaptım zaten önceki mesajların birinde vurguladım perfect form diye birşey yok.Ağırlık arttıkça formda bozulmalar başlayabilir bu gayet doğal sadece dinamiği bozmadan tamamlamak gerek bacak çalışırken sırtın ağrımayacak (ağrı terimi burada kas ağrısı değil eklem disk vs) yani.
Ayrıca konumuz squat deadlift olunca kimden akıl alacaz abi? Tabiki emektar powerlifterı dinlerim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:

nasıl macfit lere gittiniz siz? Burada bornoz, deodorant, saç sprayine kadar veriyorlar. Sular için amerikan usulu musluk ve sebil var.
Prime time da kalabalık oluyor ama o saatlerde zaten grup dersine akıyorsun.

sen mac'e gitmiş olma
mac ile macfit'ler farklı oluyor biraz.
2 macfit'e gittim ikisinde de havlunu kendin getiriyordun, üstüne su için para veriyordun, ufak yerlerdi duşlarda bile sıra oluyrdu vs vs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...