Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

baya sıkıldım, 4-5 kere ara vererek izledim yani. yine de olayları amerikan polisi gözüyle görmek güzel, ne tür pisliklerle uğraştıklarını vs. görevini kötüye kullanmayanları yani en azından.
neyse genel olarak sıkıcıydı ve sonunu sevmedim.

sonuyla ilgili ağır spo

bak ben uyardım

adamlar en sonda binadan kaçtıktan sonra kimsenin olmadığı yolda onları öldürmek için arabayla bekleyen bi herifi öldürüyorlar ama sonra daracık yolda mal gibi yüreyerek kaçmaya çalışıyorlar. arabayı almamaları çok saçma geldi. o yüzden de biri gg oluyor sonunda lel.
edit: hatta ondan sonra bi araba daha geliyor onları da indiriyolar. biri vuruluyo falan adamın ölmeyeceği de belli yani diğeri de onu alıp taşımıyor arabayla yine kaçmıyorlar ve "literally" mal gibi kovalayanları bekliyor 2 saat. dram yaratmak için çok çabalayıp içine zıçmışlar resmen.

velhasıl, imdb'de 7.7 almış ama fazla bence.
7 max.
http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMjMxNjU0ODU5Ml5BMl5BanBnXkFtZTcwNjI4MzAyOA@@._V1_SX214_AL_.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

yine bir ethan hawke filmi, yine boşa harcanan saatler...

6/10

imdb de 8.4 almış, neye göre aldı, kim neye verdi amk, sıfır sürükleyicilik sıfır drama. amk yapacağınız filmin.

bi de 3 saat. neymiş 12 yılda çekilmiş.

befare sunset , after sunshine da boyleydi amk, ethan hawke dallamasının filmlerini izlemicem abi

Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

http://collider.com/wp-content/uploads/star-trek-into-darkness-poster.jpg

11>6=7=8=12>2>1>3>10>9>4>5

cok zorlama.. radyasyon, uzayda slalom, dunyaya cakilma vs vs derken fazla abartilmis.

khan (tu)

bitti..

baska serilere akayim.

Sen yetkili bi abiye benziyosun :P

Şu Star Trek'e sıfırdan girişecek (yeni iki filmi izledim bir tek, bi de çocukken dizisini takip ederdim hayal meyal hatırımda) birisi için bir sıralama var mıdır elinde?
Sosyal ağlarda paylaş

valla bende star trek dizisiyle buyudum ama su anda o ilk versiyon izlenmeyecek kadar ilkel. en azindan benim icin boyle. ustte cevrilmis tum filmleri izledim ve kendimce begeni sirasini yazdim.

ornegin star wars da bu olay tam tersi. yeni filmler eskilerden cok daha kotu. bunda da tam tersi. son ikiyi izlediysen bence eskilerden ustteki siralama icinden sec takil.

ama su var 1-6 eski star trek (kirk spock vs) kendi icinde bir hikaye goturuyor ama cokda elzem degil hani.

son 7-10 yeni nesil (kaptan picard vs) filmleri. son ikide reboot zaten.

acikcasi ben eski kadroyu daha cok begeniyorum (kaptan picard kirk ten daha iyi ama, en azindan oyunculuk vs olarak) yeni nesile isinamadim.

bu acidan bakinca son iki film harici pekde birsey kaybetmis sayilmassin. misal ben ilk 10 filme bir daha acip bakmam :)

dizileri hakkinda pek yorumum yok. yeni nesil dizileri izlemdim hic.
Sosyal ağlarda paylaş

eldar said:

oscar'ı alacak büyük ihtimal, sinemada izlerim.

oscar'ı the imitation game'in alacağına kesin gözüyla bakılıyor. zaten kapışabileceği tek film de interstellar kendisinin.

bir de yani, içerisinde ethan hawke'ın olduğu bir filme anca bok böceği dalında oscar verilebilir.

pazartesi günü izledim de şimdi aklıma geldi buraya yazmak.

orta dünya'da geçen 6 filmin en kötüsü. beş ordunun savaşı adıyla tanıtılmasına rağmen, 45 dakika savaş sahnesi var denmesine rağmen o kadar az ve dandik savaş sahnesi var ki gözlerime inanamadım. bazı efektler gerçekten son dönemde görebileceğiniz en kötü efektler. legolas'ın taşlarda sekmesi, keçilerle dağa tırmanma sahneleri falan var (spoiler değiller ondan bu kadar rahat yazdım.) gördüğünüzde gerçekten yüzünüz kızarır.

7/10 veriyorum ama sırf orta dünya için veriyorum. smaug'u gördüğüm için veriyorum. allah belasını versin bu kadar kötü oyunculuğun, gereksiz türk kezbanı elflerin, sürekli birbirini kurtarmaya dayalı anlamsız dramatik savaş sahnelerinin.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...