Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

miyaw33, 08.05.2024 20:22 tarihinde dedi ki:

ilk yarım saat ha başladı ha başlıycak diye bekledim,sonra inci tanelerini açtım aksiyon olsun diye.izleyebilene helal olsun

Wes'i çok sevdiğim bir yönetmendi, ama büyük budapeşte oteli ile başlayan, sinematik tarzının bokunu çıkarma hali var ve sevemiyorum - izleyemiyorum artık. hikaye anlatımı için bir araç olma özelliğini yitirdi ve filmleri tamamen tarzına dönüştü.

Sosyal ağlarda paylaş

dumb-money-banner-2.jpg

geçen yıl çıkmış meğer, gözümden kaçmış nasılsa. gamestop hikayesini basitçe özetlemişler ama keyifli, bildiğim halde heyecanlandım izlerken. reddit'i filan sansürlemeden göstermelerini beğendim. konuyla ilgilenenlere tavsiye ederim.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Sugar-Seasib-1-Poster.jpg

Sugar

Apple Tv dizisi. 8 bölüm. 30 dakikalık bölümler. Modern Noir dedektiflik hikayesi. Zaten noir dedektif muhabbetlerini severim, üstüne bide başka yerlere de gidiyor dizi. Çok fragman filan bakmadan seyredin. Colin Farrel hep iyi zaten. Beğendim ben. Sonu da genel olarak bağladı her şeyi gibi ama 2.sezona da açık kapı bıraktılar, gelir umarım devamı.

• Kustum 1
Sosyal ağlarda paylaş

1710820470374_Poster.jpg

Epey eğlenceli bir filmdi, müzik kullanımı ve çekimleri üst düzeydi. Erkeklikle sorunu olanları rahatsız edebilecek tarzda bir film, evet iki erkek karakterin arasındaki homoeroticus bir ilişki ancak bunu homoseksüel bir ilişkiye indirgemek yanlış olur. Kadını da içine alan ödipal bir okumaya daha müsait bir senaryo.

Euphoria'yı izlemedim ama Zendaya ilk defa gözüme seksi göründü, bu da filmin içine girmemle alakalı muhtemelen.

Soundtrack harikaydı bu arada, sinemada izlemeye değer bir film.

eldar tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

progamer, 18.05.2024 23:58 tarihinde dedi ki:

Sugar-Seasib-1-Poster.jpg

Sugar

Apple Tv dizisi. 8 bölüm. 30 dakikalık bölümler. Modern Noir dedektiflik hikayesi. Zaten noir dedektif muhabbetlerini severim, üstüne bide başka yerlere de gidiyor dizi. Çok fragman filan bakmadan seyredin. Colin Farrel hep iyi zaten. Beğendim ben. Sonu da genel olarak bağladı her şeyi gibi ama 2.sezona da açık kapı bıraktılar, gelir umarım devamı.

Bu tam Clive Owen rolü değil mi ya? dsakda Ben çok beğendim. Muhtemelen 2. sezon da gelecek. Ama dizi nerden nereye geldi, o çok acayip.

eldar, 19.05.2024 01:17 tarihinde dedi ki:

1710820470374_Poster.jpg

Epey eğlenceli bir filmdi, müzik kullanımı ve çekimleri üst düzeydi. Erkeklikle sorunu olanları rahatsız edebilecek tarzda bir film, evet iki erkek karakterin arasındaki homoeroticus bir ilişki ancak bunu homoseksüel bir ilişkiye indirgemek yanlış olur. Kadını da içine alan ödipal bir okumaya daha müsait bir senaryo.

Euphoria'yı izlemedim ama Zendaya ilk defa gözüme seksi göründü, bu da filmin içine girmemle alakalı muhtemelen.

Soundtrack harikaydı bu arada, sinemada izlemeye değer bir film.

Önce Euphoria ile başliyim, orada asla seksi değil dsakjdkas junkie zaten, tam tersi bir durum var, Ama Netflix'te malcolm & marie'yi izlemeni öneririm 🙂

Filme gelince, hikayesi meh ama işlenişi baya iyi. Kurgu da çok güzel olmuş. Bunlara bir de çok iyi bir görüntü yönetmenliği eklenince film kendini izletiyor. Müziklerin de kontrastlığı uf 🙂

images?q=tbn:ANd9GcSntq0WqXLIYA-MLrc1O8V

Star Wars The Bad Batch - Sezon 3

Tutuk başlayıp, güzel bitirdiler diziyi. Bu arada evet, dizi final yaptı dasdsa Yalnız 9. bölümde evrenin en sevdiğim karakterlerinden birini görünce fena yükseldim ahdusa 

images?q=tbn:ANd9GcQ7uegBH-xut32otTxF_db

X-Men'97

Tamamen nostalji ya... Hikaye çok git gelli filan ama keyifli.

250px-Prens_dizi_afi%C5%9F.jpg

Prens - Sezon 2

Müthiş dizi ya hahaa yani bana devamlı Kahpe Bizans'ı hatırlatıyor diye mi bilmiyorum ama çok eğleneli. Evet bazı yerleri fazla zorluyor ama ince detaylar filan muazzam.

Sosyal ağlarda paylaş

cacodemon, 28.05.2024 21:52 tarihinde dedi ki:

Breaking Bad'i üçüncü sezonda bırakmıştım, buhranlı bir dönemimdi sanırım tam hatırlamıyorum. Geçenlerde baştan başladım ve az önce finali izledim.

Tavsiye ederim adsasdas.

Bir de metalika diye bir grup varmış ona bakacam.

ben buhranlı dönemde son 2 bölümü falan izleyemedim kaldı öyle

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...