Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Quel-Thul said:

ben de film dersi almıştım üni'de seçmeli

citizen kane, la haine falan siksok sanat filmleri izlettirdilerdi zorla, sıkıntıdan gebermiştik ya, çömlek yapma falan seçenler AA ile geçerken biz DD ile zar zor geçmiştik bir de

monty python işleyen hoca bulmuş adam film dersinde bir de laf ediyor kfgjşsdf kudurdum üzgünüm üzerine alınma

Comlek dersinden bb almistim ben fjdj. Sunum yapmamistim. Kizin biri hicbir bok yapmadan aa almisti hocaya iki dil doktu. Hayat
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

xunn said:

Abi aynısı bogaziçi çizgi roman dersini alanlarda var, böyle geliyo mühendis çocuklar ÇİZİMLER GÜZEL falan diyolar teori dersinde aşırı trajik.

Egitim sisteminin büyük eksigi, humanities'i bogazına iterek vermen lazım her ögrenciye.

karşılıklı bunlar ya
siyaset'ten fln da matematik dersine gelenler regresyon fln deyince tribe giriyorlar.
R for social science's gibi bi ders var, basic ötesi R anlatılıyor ama yamuluyor herkes, bir arkın ödevlerini ben yapiom, çok çok basic yerlerde takılyorlar.

Bunun en güzelini Sabancı Üniversitesi yapmıştı ya. Sözelciler en azından 2 ile 2'yi hatasız toplayabilsin diye "Math for Poets" dersi koymuştu sözele.
Sosyal ağlarda paylaş

unsane diye bi film izledim. kaç kere panik atak geçirecek gibi oldum. hadi benim de başıma gelirse böyle, nasıl kaçarım nasıl kurtulurum diye düşünüp durdum. bizim burda daha farklı gelişir olaylar ama ehehe
ben beğendim.
ayrıca tırıvırı bir bilgi iphone'la çekilen filmlere yeni bi tane daha eklenmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

https://i.ytimg.com/vi/TVOJa4bTe3U/maxresdefault.jpg

Michael Connelly'nin kitaplarından uyarlanan ve 5. sezonu 2019'da başlayacak olan Bosch'a başladım. 2. sezondayım. 10 bölümlük sezonlar. Başlık açmadım, buraya ekliyim dedim. Kitapları okumamıştım ama annem full takip eder yazarı, diziyi birlikte izliyoruz. Titus başkan çok şahane yorumlamış Bosch'u. Hikayeler de güçlü. IMDB'de 8.4 puanı var, 9'da ben verdim. Şiddeti az, kafa karıştırması çok, müzikleri harika. Yarın 2. sezon da biter. 3'e geçeriz :D.

Polisiye, Drama, Crime demeyi unutmuşum, imdb linki de ekleyiverdim.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

Ready player one
5/10

Filmden çok vr teknoloji demosu olmus.
Bi de eski filmlere referans verip sirinlil yapmaya calismislar ama goze sokulunca olmamış tabii

Neyse haftaya reflexive film diye film dersinde bunu anlatirim, sıramı salarim.

olm nasil 5 ya, bari bi 6 ver citir cerez izlemelik de. gayet eglenceli filmdi.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

Ready player one
5/10

Bi de eski filmlere referans verip sirinlil yapmaya calismislar ama goze sokulunca olmamış tabii

Aptal hype yorumlarindan sonra bunu okumak iyi oldu, izleyip vakit kaybetmeyeyim. Eski filmlere, oyunlara referans verip izleyiciyi zeki hissettirmek ucuz bi numara zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

senko zevksizlik ve haksizlik konusunda sparkin forumda biraktigi boslugu dolduruyor resmen (tu)

Ahaha gecen hafta bunu isledik, bayagi da guzel makaleler vardı konu hakkinda.

Ama merak etme turkiyeye ozgu degil. Tum dunya da insanlarin ilk ve ortak reaksiyonu begenilen filmi baskasi begenmediginde verilen bu tur tepkiler.
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

senko said:

Ready player one
5/10

olm nasil 5 ya, bari bi 6 ver citir cerez izlemelik de. gayet eglenceli filmdi.

https://i.imgflip.com/2cdipd.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

Monty python bayat esprilerle dolu diyenlerdenmisin yoksa sende? :D

Bide ready player one ole 5/10 luk filim degil, vasat ama 5/10 luk film cekmek icin isminin jj abrams olmasi gerekiyor. Nolan bile 5/10 luk film cekmedi ki dark knight rises dahil buna

Yok değilim de, player one konusunda haklı. 5 puanı nereden buldunuz verdiniz onu anlamadım. IGN gibi puan veriyorsanız onu bilemicem.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

Ready player one
5/10

nerdgasm gecirip bayildiktan sonra ayilinca ben de ayni puani verdim, +1

su nerdlerin/geeklerin ne ince noktasi varsa hepsine ince ince dokunalim, populer kulturun her referansini yapalim da, hepsinden gise toplayalim filmi olmus. tez yazarken denk gelirsin, icinde hic bir sey olmayip sadece onlarca baska papera referans dolu tezler, ayni hissiyati verdi izledikten sonra.

neyse avatar da boyleydi -3d olmasindan baska olayi olmamasi- devasa gise yapti, simdi hala gecemiyorlar. hayat.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...