Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Memoires of Murder benim favori filmlerimdendir ama wailing'den aynı tadı alamadım. İyi bir film olsa da hikaye sığ, ve bu sığ hikayeyi anlayamıyoruz seyirci olarak. E hikaye açıkça anlaşılır olmayınca hikayeye otomatikman derinlik katılmıyor.
İzlemeye değer bir film ama iki buçuk saat boyunca hiç sıkılmadım desem yalan olur.
Sosyal ağlarda paylaş

eldar said:

Memoires of Murder benim favori filmlerimdendir ama wailing'den aynı tadı alamadım. İyi bir film olsa da hikaye sığ, ve bu sığ hikayeyi anlayamıyoruz seyirci olarak. E hikaye açıkça anlaşılır olmayınca hikayeye otomatikman derinlik katılmıyor.
İzlemeye değer bir film ama iki buçuk saat boyunca hiç sıkılmadım desem yalan olur.

neyin ne olduğunu gösterse baya sığ olurdu ama. inanmak üzerine kurulan bi tema var hikayenin yanında onu sevdim
Sosyal ağlarda paylaş

train to busan

6.5 / 10

ilk karşılaşmaları çok hızlı geçmişler ya en güzel kısmı o lan zombili filmlerin, yazık olmuş fsdfs. yine işkolik ilgisiz bir baba ve zombi görünce 180 derece dönmesi. laf sokan ilgili baba adayı ve kavgayla başlayan ilişkilerin "kardeş koş koş"a dönmesi. klasik hollywood klişe karakterleri işlenmiş yine.

koşan versiyonlarını çok sevmiyor olsam da zombiler fena değildi ya. dönüşmeleri falan güzeldi. tabi skidirik figüranlar instant dönüşürken, bizim ana karakterlerin söylecek bir iki lafı, kendini feda edecek zamanı oluyor dönüşmeden önce.

zombi olsun daştan olsun dediğim için 6.5 işte. yoksa tren dışında yeni bir şey yok filmde.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...