Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

filmi izliyosun öf yinemi murica fuck yeah diyosun filmin sonunda vay ibneler diyosun. maykıl bay yönettiği için yine heryer çatapat filmde ayrı mesele ama direk true story olduğu için sağlam sarıyo. bide bu sealların o aksiyon sırasındaki davranışları falan galiba aynı ayar hep. lone ranger'da da aynı modeldiler. ordaki mevzular gerçi daha enteresandı. kurşun deliğine çamur falan tıkıyodu herifler kan dursun diye.

aksiyon filmi işte izlenir.

Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

filmi izliyosun öf yinemi murica fuck yeah diyosun filmin sonunda vay ibneler diyosun. maykıl bay yönettiği için yine heryer çatapat filmde ayrı mesele ama direk true story olduğu için sağlam sarıyo. bide bu sealların o aksiyon sırasındaki davranışları falan galiba aynı ayar hep. lone ranger'da da aynı modeldiler. ordaki mevzular gerçi daha enteresandı. kurşun deliğine çamur falan tıkıyodu herifler kan dursun diye.

aksiyon filmi işte izlenir.

fargo bundan daha true story abi ya.

lone survivordan bir tık daha iyi ama aksiyon dışında omurga aramamak lazım. ailesini özleyen kahraman amerikalılar her şeye rağmen sivil vurmayacak diye kıçını yırtar falan. hangi ülkeye demokrasi götürsek istemiyor radikal islamcıya dönüşüyorlar...
Sosyal ağlarda paylaş

Hardcore Henry

İzlediğim süre boyunca çekim tarzından mı olsa gerek, first person, yoksa yapmacık geldiğinden mi vs çok amatör buldum ha eğlenmedim mi eğlendim ama çok da şey yapmamak lazım, son helikopter sahnesi çok iyiydi ama bana bunu nasıl yaparsından sonra ahahaha.

6/10
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

http://www.shockya.com/news/wp-content/uploads/London-Has-Fallen-and-Morgan-Freeman-Partner-with-Waze-to-Make-Fans-the-President.jpg
celal başgan bu sefer de londra'yı yoketti, tom clancy's the division: londra gibi olmuş. ilki birazcık daha iyiydi ama sanki.

7/10
ozel olarak quotelamak istedim bunu. izledim bugun bu filmi. yahu bildigin berbat. cekimler cok sacma. murica fuck yeah'de sonraki asamada film. oyunculuklar rezil. koskoca ingiltereyi 3-5 terorist ne hale getiriyor. londranin bi taraflari havaya ucarken diger taraflarinda insanlar sokaklarda sakin sakin yuruyup takiliyor falan.
Sosyal ağlarda paylaş

amerikan ekşın işte, yıllarca izlediğimiz 24'ten daha uçuk değildi bence. tek adam topluyor bütün ülkenin beceriksizliğini. :)

"biz bişi yapmazken bize durduk yerde saldırdılar" demiyor en azından sözüm ona ciddi filmler gibi, murican sniper, zero dark vs.
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar beşer keleş mermisi yiyip 20 metreden sivri kayalara düşüyor lone survivorda yahu .

bunda da altmesajlar uyanıkça gizlenmiş. yalnızca kahraman askerlerimziin aileleri var onlar iyi insanlardı, asla sivil vurmadılar falan filan. türk bayraklı cihadist de ülkemizin yükselen değeri siyasal islamı murricanların bilinçaltına yerleştiriyor yerinde olmuş sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

Hardcore Henry

60. dakikada kapattım ne yazık ki. FPS fikri çok güzel ancak oturtamamışlar çok yapmacık geldi. çoğu sahnede boşa sıktığıyla adam öldürdü. film FPS Crank gibi geldi bana açıkcası. mizahı yakalayamamışlar konu da allak bullak daha fazla seyredemedim.

haterz gonna hate
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...