Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

On 30.06.2020 at 17:36, sanssizsansli dedi ki:

maxresdefault.jpg

çok tatlı sıcacık film olmuş, müzikleri de baya baya güzel catchy.

sadece gelişme kısmı biraz uzun kalmış ordan kırdım puanını. hafif güleyim kafam boşalsın mutlu ayrılayım tarzında zevki olan çok sevecektir.

he bi de will ferrell'in filmlerini seviyorum ben genelin aksine. rachel mcadams da yıllar geçse de hala kadın gibi kadın.

Will Ferrell Eurovision konseptini cok iyi yakalamis, tabii ki eksikleri var ama ben izlerken cok eglendim ? Bir yandan da sacma sebepler yuzunden kendi kendimize protesto edip katilmamamiza sinirlendim.

Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, mokoko dedi ki:

w-I-vM_C_yxXjaeOeFIIAz3TSFnjmTVKXRq9RF4Y

mantık aramadan dümdüz izleyince vermek istediği mesajı alıyorsun hmm dedirtiyor. zaten kısa baya film 1.30 dakika civarı olması lazım. yemek yerken izlenmez pek onu söyliyim. 7/10

nedir ki bu? Isim yok resim bende cikmiyor...

Scalanova tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

MV5BZjFhM2I4ZDYtZWMwNC00NTYzLWE3MDgtNjgx

bu filmi 7.5 midir oyle biseyler diye bana ittiren hdfilmcehenemini 128mb ile kiniyorum.

4/10

MV5BYjc0N2YwM2QtNWI1NC00ZTI4LTgxOTktNmI5

deli olani izledim. cemo gora'dan itibaren cok etkilenmis izledigi hollywood filmlerinden. emaneti izlemedim henuz ama, hani orjinal senaryo da diyemiyosun, filmleri ti'ye alan mizansen de. arada sikismis kalmis. 56 dakikaya sigdiricam diye alalacele gecistirilmis bazi yerler, gerci 150 dakikalik da olmazmis zaten. film yoklugunda gideri var 6.9/10.

Sosyal ağlarda paylaş

https://www.imdb.com/title/tt6048922/

Tom-Hanks-in-war-movie-Greyhound.jpg?w=2

bugün apple.tvde çıktı, tabi biz snopy severler olarak anında emikledik. fena değil temizinden 7 verdim, film %90 falan cg, cg olduğu da anlaşılıyor ama ışık ve renkler (ambient occlusion) iyi olmuş o yüzden sırıtmıyor. midway'den iyidir onu söyleyeyim.

onun dışında hikayenin eskiliğinden gelen bayık klişeler var (1955 tarihli romandan uyarlama) her zamanki gibi

Spoiler

hikayeden dem vurayım,
HURONZBUÇUCU İKİ BOYUTLU KARTON ALMANLAR ŞEREFLİ GEMİLERİMİİZİ HAİNCE ALÇAKÇA TORPİLLİYOR kafası olsun, artık devout karakter görmek istemiyoruz olsun, oralar baydı sonu da anti-kilimaktikti, hatta 90 dakikaya uzasın diye paradeli müzikli son herkes ayakta alkışladı falan tamam kardeşim anladık. he 40 gemilik konvoyun komutasını da ilk seferine çıkan komutana vermezlerdi, yoklukta belki olmuştur.

yani birkaç hikaye klişesi dışında pacingi iyi, sürekli teknik olması seyirciye fazla ipucu vermemesi (hele interstellarda nolan fanboylar bilim bilmez diyerek karadeliğe girmeden hemen önce astronota wormhole anlatmak) böyle dramalı karakter backstoryli uzamaması da iyi yanları.

çok bölük pörçük anlattım ama dire consequences suratı tomenksi özlediyseniz onu veriyor : D pic related.

Sosyal ağlarda paylaş

16 saat önce, GONDARCENGIZ dedi ki:
Spoiler

MV5BMTA5ZGE4ZTQtYjVjOS00MTllLTkwZWEtYzQ5

yıllardır hiçbir filmde bu kadar duygulanmadım, ağladığım tek film lotrdeki hobbitlere eğilme sahnesi idi. 2 numarada bu oldu. helal olsun.

10/10

filmle ilgili hiçbirşey bilmeden fragman falan izlemeden izleyin pişman olmazsınız.

bugun bunu izlicem, haftada 1 zar zor film icin zaman buldugum su siralar eger hayal kirikligina ugrarsam;

47veh4.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...