Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wildstar #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

kenara yazmıs oldugun sonucların olsaydı konusabilirdik. sen "pozisitively biased" sin. ben de mantık cercevesinde "negatively biased" olabilirdim ama kazanıp kaybettiklerimi bir kenara yazdım manyak gibi. onun icin "cogunlugu kaybediyorum yaaa" demiyorum. 38 macta 3 tane kazandım diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

WoW'da bi de Cata öncesine kadar Battlegroup'lar vardı, o da fark ediyordu.

Bi grupta Horde, diğerinde Alliance ağır basıyordu.

Wildstar'da bu yok bilgiğim kadarıyla, EU/NA gibi region bazlı.

Baya yenildim ben de girdiklerim arasında ama Domi rollemek çözüm değil.

hala var bgroup yamulmuyorsam.

ki varmış baktım arada.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

bence baya şansızlık critlemişsin ya 38'de 3 dramatik kötü bir sonuç
manyak oldugumu onayladıgımıza gore bunu kenara yazmaya devam edecegim belli yarın obur gun cıkıp da oranlar duzelirse hic cekinmeden ya hakkaten oyleymis ben sanssız bi run yasamısım demeyi de bilirim sıkıntı yok o konuda. zaten kastıgımız karakterleri alalım domiye gecelim demiyorum. domi acayım diye dusunuyorum ben. bi yandan domi bi yandan exile kasarım nolucak. oyun keyifli akar.

kazanırken pvp geari dizmek cok kolay bi de. 2 winde 1 bir item yapabiliyorsun kaybederken 5te 1
Sosyal ağlarda paylaş

abi baya baya kendinizi kandırıyormuşsunuz gibi geliyor bana. yada be mmo tarihinin en büyük cenabetliğine sahibim.

1 haftadır günde en az 10 bg giriyorum ve günda max 1 win geliyor. kimse sorsam bu böyle.

gittim domi açtım 6 da bir girdim 11 çıktım. toplam 15-20 win falan kaybetmeden geldi.

benim olayım bir taraf şöyle böyle değil; 29- aralığında dominion waltakide çok büyük ezici üstünlüğe sahip. bu ne açıdan bana reroll isteği uyandırıyor? level. ben bıktım artık themepark mmo questlerinden. ama pvp ile levellama güzel fikir ve fazlaca exp geliyor yener isen şayet. Dolayısı ile bne çoğunlukla pvp ile levellama kafasındayım. Benim için reroll şart.

50'de nasıldır bilemem ama low levelda dominion üstünlüğü bariz var. Adam gibi arena kasan adamların falan çoğu da domi tarafında. Pve guildleri de Exile ağırlıklı. Sanıyorum ki 1-2 ay sonra Warplotslarda Rated BGlerde falan yine Domi biraz bastıracka gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...