Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wildstar #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

şurda bahsetmiştim.

Mortis said:

ben Medic'im level 30 um. Geçen pazar aldım oyunu 1 hafta'da 30 oldum. Sadece işten gelince akşamları oynayabiliyorum.

Bingildak'ın tavsiye ettiği gibi kendi seviyenden daha yüksek level quest yapma olayına girişince gerçekten çok iyi oluyor.

Dün yaklaşık 4 saatte 26'dan 30 a geldim.

Bundan önce aman zone'u bitireyim, her questi yapayım modunda takılıyordum ve zone'da gerçekten çok fazla quest var özellikle hadi ilk 2 zone tamam da. Whitevale'de bu abartı hale geliyor. Zone o kadar büyük ki tüm questleri yaparsan gerçekten çok vakitk kaybedersin level 26 olduktan sonra Farside'a gittim, onu da planlamıyordum şansıma karşıma çıkınca şehirde, gittim ve başladım queste moblar hep 28 ve üstü. Çat die 30 oldum.

Öbür türlü Whitevale'de 25-26 questleri yapınca olmuyor. çok az geliyor. Kendi levelınızdan 1 level bile düşük quest yapmayın. zaman kaybetmeyin. Eğer hikayesini görme istiyorsanız zone ve world story questlerini yapın , taskleri sallayın. cidden fazla quest var ömrünüz tükenir o questlerle, saatlerinizi verip hiç level alamayabilrisiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

gearının el verdiğince, efektif kesebildiğin level mobların olduğu hublarda quest yapacaksan. 25'de 28'leri efektif bir şekilde öldürebiliyorsan, 25'de gidip 23-24 questleri yapmayacaksın gidip 27-28 mobların olduğu hublara gidip orada quest yapacaksın.

genelde 1 veya 2 level üstünde rahat bir şekilde yapabiliyorsun. kendi levelında bile yapsan saatte 1 level alıyorsun. önemli olan düşük level yapmamak.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

o zaman genel olarak Exilelar yeto çıktı :)

neyse devam edeilm
ya 30 olduk dungeon yok, adventure var

bir sonraki dungeonıımız ne zaman gelecek :(

Bunun önüne geçmenin en iyi yolu Premade yapmak ve voice chat ile koordineli oynamak.

Özellikle Hazakdaki Domi guildleri böyle yapıyor, onlara denk geldiğinde pug olarak pek bir şansın kalmıyor. :D Rave de my realm only olarak girdiğinde BG ye 80% kazanırsın Exile olarak. Tabi bugu düzelttilerse, my realm işaretleyince bir türlü sıra gelmiyordu bi aralar. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Level 15'den sonra melee classlarda 2 level üst moblar baya ağlatabiliyor bu arada haberiniz olsun quest seçerken. 3 tane çektin miydi öpücükler.

sıkıntı çıkmıyor bende ya. stalker ile aoe feci akıyor. single target zaten hemen öldürüyor.

bakayım madem. arada quest kaçırırım hikayeyle diye tırsıyorum. ondan hepsini yapa yapa ilerliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi questler dar alanda falansa hele, telegraphtan kaçayım derken arkadan çekiyorsun.

Stalker için konuşuyorum bu arada, en büyük sıkıntı Stalker'da zaten yüksek level keserken. Stealth'den çıkarak tek atıyorsun moblara ama yüksek level oldukları için 12 kilometre öteden stealth görüyor ibneler.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

Xaenin said:

Level 15'den sonra melee classlarda 2 level üst moblar baya ağlatabiliyor bu arada haberiniz olsun quest seçerken. 3 tane çektin miydi öpücükler.

sıkıntı çıkmıyor bende ya. stalker ile aoe feci akıyor. single target zaten hemen öldürüyor.

bakayım madem. arada quest kaçırırım hikayeyle diye tırsıyorum. ondan hepsini yapa yapa ilerliyorum.

zone story ve world story questlerini bitir geç madem

taskleri atla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...