Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiye Üretimi BOSCH Ürünlerinin genel kalitesizliği

Civcivhead

Öne çıkan mesajlar

İstanbul'daki evde mutfak franke; çamaşır, kurutma makineleri de siemens. Fırın tırtladı. Siemens'lerden memnunuz.

Kendi evimdeki çamaşır, bulaşık makinelerim bosch; buzdolabım siemens. Buzdolabını camdan atmazsam iyidir. Bu kadar boktan bir ısı kontrol menüsü de olamaz. Atıp yerine 400 500 liralık boktan bir şeyler alacağım galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Bu arada Türk üretimi ile yabancı üretim arasındaki fark sadece Renault Megane'larda var ya...

Şu tatava da bitsin artık, uluslar arası standartlarda üretilen ürünler bunlar yapmayın etmeyin.

peugeot 206 ve 306'yı aynı gün 1 saat arayla dene anlarsın hangisi nerde üretilmiş :D

bu arada miele'den bütçe varsa şaşmamak gerek. ömürlük üretim yapıyorlar ancak azcık tuzlu.
Sosyal ağlarda paylaş

o da degil bu da degil kanimca..adamlar artik evladiyelik urun uretmiyor..kimsede yok..zaten cogu da cin mali altyapiya sahip..garanti ne kadar 3 sene..3 sene gidecek kadar uretiliyor artik mallar..3 seneye doldugu zaman ariza kacinilmaz..

alternatifi yok ..baska turlu evladiyelik mal satarlarsa olmaz satis hedefleri hede hudu..

pana plazma..4. sene ariza..lg plazma daha kucuk ekran daha bozulmadi 5. senesi

swatch saatler 3 adet.4. sene sadece 1 i calsiyordu o da 1 sene sonra perte cikti..

camasir bulasik makinesi bulasik siemens camasir arcelik 4.sene pert.

mikrodalga tefal 3 sene pert

kettle tefal 2.5 sene sinbo 6 sene

ceptelefonu bilgisayar vs i zaten artik 4 senede eskidi diye otomatik degistiriyoruz

ha annenannemlerin evindeki arcelik marka amerikan buzbolaplarina benzeyen yumurta buzdolabi 40 .senesini doldurdu..tik yok..
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Napiyosunuz abi ev aletleriyle sormasi ayip

bilmiyorum ki abi..ya bize sakati geliyor..

olasi sorunlar..

voltaj dalgalanmalari..genelde one surdukleri sey o oluyor.

2 cocuk..onlarin ivir ziviri her gun yikaniyor..

yan yatti camura batti..bilemiyorum..

bir de derler ya sanayiye dusen arabadan hayir gelmez..bir yeri yapilir digeri bozulur..ev elektroniginde cok pahali degilse..*60 inc plazma mesela* abi yenisini al diyorlar..ugrastirma bizi
Sosyal ağlarda paylaş

Evde 10-15 yıldan beri alman bosh kullanıyoruz çamaşır ve bulaşıkta. Kral makineler.

Evlilik muhabbetine beyaz eşya bakarken farkettik ki bulaşık makinesinde TR üretimi olanlar iç tabanı plastik zaten direk görsel ofsayta düşüyor ürün :D Neden öyle salakça bişi yapmışlar belli değil.

siemens ve miele aldım alman üretimi kafam rahat.

siemens bosh profilo türkiye üretimleri aynı fabrikadan çıkıyor, profilo da alabilirsiniz bişi farketmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...