Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tbf açıklaması

forgiver

Öne çıkan mesajlar

Ozan said:

G.Saray, Basketbol Federasyonu ve F.bahçe’ye maçı oynamak için 3 şart öne sürdü:
1) Tarafsız saha olsun
2) Seyircisiz olsun
3) İki kulübün mutabık kaldığı hakemler yönetsin.

Olmaz bence.

Bold olanları kabul edebilirim, çünkü seyircisiz cezası almamız gerekiyordu. Diğerini de kabul edebilirim, gs hakeme güvenmiyor haklı olarak.

Normalde kabul etmesek kimse sesini çıkaramaz. Boşuna mı ev sahibi avantajı var? Hem hakemi baskı altına alıcaz, hem rakip takımı.

Ama e be kardeşim, fener bunları kabul etse bile sen hala tarafsız saha olsun diyosun.

Gs, Fbyi sahasında son 20 maçta bi kere yenebildi. Gs yensin diye her şeyi yapalım o zaman anasını satiyim. Bokunu çıkardılar iyice.
Sosyal ağlarda paylaş

gs'nin her istediği yapılmak zorunda diye bir kural mı var? ayrıca tbf gayette neden iki cezanın arasında fark olduğunu anlatmış ilk yaptığı açıklamada. ben turgay demirel'den nefret ederim. gerçekten tr basketboluna büyük zararlar verdi ama burada tbf'nin verdiği cezalarda hiçbi sıkıntı yok. gs bütün sezon aynı şeyi başka maçlarda da yaptı üstüste cezalar aldı bu yüzden tekrarında daha fazla ceza alıyor. ülker arena'da ise olay çıkan maç hatırlamıyorum ben bu sene.

gs'nin yaptığı tamamen şımarıklık. bizim istediğimiz hakemler olsun, seyircisiz olsun, başka salonda olsun. en iyisi kupayı verelim direk gs'ye rahatlasınlar.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.fanatik.com.tr/2014/06/19/sicak-saatler-374370

Maçtan önceki antreman iptal edilmiş, fb hükmen galip sayılıp şampiyon olcak, gs'de "can güvenliğimiz yoktu, yoksa biz sizi yenerdik, nanik" yapıcak.

Liseler arası turnuvalarda bile olmuyo böyle şeyler, kendilerini gülünç duruma düşürüyolar başka bişey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

benjani said:

forgiver said:

http://gsbasket.org/wp-content/uploads/2014/06/BqCxlRfCIAAzvDs.jpg-large.jpeg

ne var bu fotoda, adamlar dengesini kaybedip düşmüş.ilk iki maçta en ufak olay olmamışken, siz gerdiniz ortamı.

Bunun aynısı hatta daha kötüsü Beşiktaş'ın şampiyon olduğu sene Efes deplasmanında Beşiktaş tribununde olmuştu yaralanan bile vardı hatta. ceza falan gelmedi doğal olarak
Sosyal ağlarda paylaş

bu saatten sonra ergin atamna milli takım teknik direktörlüğünü unutsun ama.

dün açıklama yapıp özür dilemiş ortamı gerdiği için, bende özür bekliyoru mdemiş.

sonrada bana dopingçi diyolar, tauraside fenerdeyken yaptı demiş cins herif. birincisi taurasiye ayak oyunu yaptılar kadın basketbolunun michael jordanı diye dnge bozuldu diye. taurasi dopingli çıktı fb itiraz etti kabul etmediler, sonra fb serbest bıraktı. ortaya çıktı ki hacettepenin rapor yalanmış, taurasi gitti yurtdışından raporları getirdi. üstüne dopingli yetkisi veren yer incelendi ve kapatıldı. sonra taurasiyi dopingli diyen gs aldı dopingsiz oldugu cıkınca ortaya.

ergin atamanın doping olayıda şöyle. fbyi 3-0dan gelip 4-3 yendikleri sırada caphine mi ne öyle bi şeydi dopingin adı ona rastlandı. 2 oyuncuyu birden aldılar doping testine 2side dopingli çıktı. bu madde öyle yanlışlıkla alınabilen bi madde degil ve bsketbolcular kamplardaki yemekler dışında hiç bi şey yemediklerini falan söylediler. ergin atamanı ima ettiler ama sonra kapattılar dosyanın üstünü.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

bu saatten sonra ergin atamna milli takım teknik direktörlüğünü unutsun ama.

dün açıklama yapıp özür dilemiş ortamı gerdiği için, bende özür bekliyoru mdemiş.

sonrada bana dopingçi diyolar, tauraside fenerdeyken yaptı demiş cins herif. birincisi taurasiye ayak oyunu yaptılar kadın basketbolunun michael jordanı diye dnge bozuldu diye. taurasi dopingli çıktı fb itiraz etti kabul etmediler, sonra fb serbest bıraktı. ortaya çıktı ki hacettepenin rapor yalanmış, taurasi gitti yurtdışından raporları getirdi. üstüne dopingli yetkisi veren yer incelendi ve kapatıldı. sonra taurasiyi dopingli diyen gs aldı dopingsiz oldugu cıkınca ortaya.

ergin atamanın doping olayıda şöyle. fbyi 3-0dan gelip 4-3 yendikleri sırada caphine mi ne öyle bi şeydi dopingin adı ona rastlandı. 2 oyuncuyu birden aldılar doping testine 2side dopingli çıktı. bu madde öyle yanlışlıkla alınabilen bi madde degil ve bsketbolcular kamplardaki yemekler dışında hiç bi şey yemediklerini falan söylediler. ergin atamanı ima ettiler ama sonra kapattılar dosyanın üstünü.

2-0'dan gelip 4-2 yenmişti bizi efes o sene. maddenin adıda cathine. kerem gönlüm 1 sene ceza almıştı final serisinden sonra dopingli çıkınca. sonradan fb aynı maçtan sonra idrar numunesi incelenen mario kasun'un test sonuçlarını talep etti. bilin bakalım noldu. onunda numunesi cathine için pozitif çıktı ama değeri düşük olduğu için ceza almadı. cathine öle vucutta kendi kendine üretilen bişi değil. doping olduğu gibi narkotikte bi madde. türkiyeye girişi falan yasak. kerem gönlüm'ü bu olaydan önce gayet severdim ben. düzgün bir insan ve sporcu. yani sicili bu kadar temiz bi sporcunun bunu bilerek isteyerek yapmış olması çok inandırıcı gelmiyo bana. zaten aynı maddeden kasun'un numunesindende çıkınca ortaya olayın daha büyük olduğu düşüncesi çıktı. 2 basketbolcununda kampta herkes ne yediyse ondan yediğini söylediği açıklamaları var. hatta kerem gönlüm bende her oyuncu gibi ekibime güvendiğim için kafamda hiçbir şüphe olmadan herkesin yediklerinden yedim ve bu olay oldu dedi. 2 rastgele seçilen oyuncudanda aynı doping maddesi çıkmasından sonra hiçbirşey yapılmadı. olay sırf kerem gönlüm'ün cezasıyla kapandı gibi gösterildi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...