Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO (Kitaplardan sıpouylır yasak)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Bu detayı diziden çıkarmak imkansız işte, ona kızıyor millet. Gelip başlıktaki uyarıya rağmen dan diye dizi topiğinin ortasına yazacak zeka seviyesindeki birinin bunu sadece diziyi izleyerek kendi kendine düşünmüş olması ise bence hepten imkansız. Kitapla ilgili detay teorilerin konuşulduğu forumlardan bir şeyler okuyup gelip burada ilgi çekmeye çalışmak neden yani, ne gerek var :p
Sosyal ağlarda paylaş

spoiler vermeyi bile beceremeyen bazı kepçüklerin aranızda yaşadığını farkettim, 4.sezon 9. bölümdeyim giriyorum bazılarınızın spoiler'lerine belki bişeyler çakarlar da merakımı gideririm son 2 bölümü rahat izlerim diye de, yok arkadaş henüz şöyle renk benz attıran bir spoilere denk gelemedim .
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:
Whitewalkerların kitapta isimleri farklı, görünüşleri farklı, böyle mal zombi yerine tuhaf bir güzellikte/majestik olarak tasvir ediliyorlar, o nights kingdi long nightdi hikayeleri falan derken çok daha başarılılar. Dizide sıfır lore ile kutuptan gelen random zombiler hue hue hue gibi birşey herifler resmen sdf.

aha. daha önce konuşulduysa bilmiyorum da şu da çok rahatsız edici bi detay. ben birkaç sayfa okumuştum kitaptan. böyle sağlam dex kasmış swordsman beklerken kütük gibi zombi koymuşlar diziye.

pic unrelated olabilir.
http://img.amiami.jp/images/product/main/091//FIG-IPN-0336.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...