Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Northern Shadow

Seru

Öne çıkan mesajlar

pek denenmemiş birşeyi yapmaya çalışıyorlar ve sadece iki kişiler ben de pek umutlu değilim ama baya ilgi çektiler. rockpaper falan daha birçok büyük gaming sitesinde haberleri çıktı muhtemelen şu an greenlight'da en çok ilgi çeken oyun.

talesworld yardım eli uzatmaz veya kadroyu genişletmezlerse bu hype'ı karşılayamazlar.
Sosyal ağlarda paylaş

unity motoru üstüne hazır model kullanarak yapabilirler sanırım. Forest mesela multi'si de olan bir oyun 4 kişi yapıyor, veya banished'i tek kişi yaptı.

2 kişi olmasının en büyük dezavantajını hikaye ve metinlerde yaşayacaklardır. Bu ikisinden birinin bu alanlarda da yeteneği olma ihtimali düşük :).
Sosyal ağlarda paylaş

ben de bu aralar unity ile uğraşıyorum. normalde zor olması gereken bir çok şeyi kolaylaştırmışlar ama bazı temel ve basit olması gereken şeyler de zor ve çok saçma şekilde çözülmesi gerekiyor. component-based olması da dezavantaj. sağlam bi yapı kurulamıyor. o yüzden kalabalık takım işi hiç değil. küçük ve bir arada olmak lazım. merge vs işleri lite versiyonda yok zaten amele gibi yan yana oturup copy paste ile birleştiriyoruz. pro alıp team lisansı alacağız. o zaman varmış merge işi sanırım. inş düzgündür.

daha 3. haftadayım bilmediğim baya şeyleri vardır heralde. ama dediğim gibi modelci, game designer vs çok olsa dert değil ama developer tarafı küçük olmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...