Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield: Hardline

BalisticGel

Öne çıkan mesajlar

Abi chopper kontrolleri full yaw+pitch, 0 roll. Tam bir console chopper'i.

MG36 oyundaki tek LMG sacma sapan bi side-to-side reocil koymuslar dans ediyor ekranda falan. M16 esiyor lazor tam recoilsiz.

Araba motor kontrolleri fena diil de betadaki tek haritadaki 3 sokagi arabayla gitmek 20 saniye falan suruyor. Arabadan sarkip ates etme olayi sahane, 360 derece sallayabiliyorsunuz. Bi de oyundaki tek LMG'yi alinca eline tam bir rambo hissi yakalaniyor sdsffs.

Bu tank gibi olan truck siliyor infantry'i

Hala bi karar veremedim oyuna bi garip, max server 32 kisilik mevcut, bi dolu serverda denemek lazm, harita biraz buyuk sanki oyuncu sayisina gore.
Sosyal ağlarda paylaş

betaya aktım da, şöyle diyim; bad company 2 vietnam acayip döver bunu tek başına. ki bir de o 15$'a dlc olarak satılıyordu.

bi de bf3-bf4 tier bir senaryo moduyla 60$'a satmaya çalışacaklar kesin. hırsız polisle de alakası yok, böle rush modunu falan ctf ile devşirmişler o kadar. bf4'te olan herşeyi hırsız polis temasına sokmuşlar sadece. zaten biliyosunuz end game dlc'sini yapan visceral geliştiriyor.

artık dice bf5 mi yoksa bad company 3 mü geliştiriyor bilmiyorum ama bu ara oyun muhabbeti hep cod yüzünden.
Sosyal ağlarda paylaş

beta
http://blogs.battlefield.com/2014/06/get-instant-access-battlefield-hardline-beta-pc/?utm_campaign=bf-social-us-socom-fb-hardline-beta-pcinstaccess-061714-fb-prev-site-ramp&utm_source=facebook&utm_medium=social&sourceid=bf-social-us-socom-fb-hardline-beta-pcinstaccess-061714-fb-prev-site-ramp&cid=22817&ts=1403049295052
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...