Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pic Thread #7

fenn

Öne çıkan mesajlar

Anelor said:

DadashNik0F said:

http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/aqmEXR7_700b_v2.jpg

feels

:(

Gavurların babası da baba anasını satıyım, 4 yaşındaki çocuğuna o zamanın top notch konsolunu alıyor, bir de çocukla beraber devamlı oynuyor, çocuğun hiç arkadaşı yokken arkadaş oluyor falan.
Sosyal ağlarda paylaş

ne alaka abi, sizin cimri, nemrut babanız varsa tüm türk babalarını niye kıyaslıyorsunuz. sanki edirne'den çıkınca tüm babalarda süper. dayım baya casual gamer benim ama daha çok izlemesini seviyor story'si iyi olan oyunları işte küçük kuzenimle, çocuğuyla vakit geçirmiş oluyor. benim babam da oyundan hiç anlamaz hatta laf da eder ne anlıyorsun diye. ama ben kardeşimle küçükken PS1'da crash team racing oynarken arada bizle oynardı. daha eski ataride ördek-kovboy vurmalı oyunları oynardık bi de sanırım. o günler geldi aklıma ama bu ghost olayı olmadı hiç, baya faildı yani dsdsf
Sosyal ağlarda paylaş

ben de babamla hep colin mcrae rally 2 oynardım ps1de hep yenerdi çok kızdırırdı bi de üzerine. vefat ettiği gün kendimi odama kapatıp bütün gün oynamıştım millet delirdim falan sanmıştı da kimseye anlatmadım aslında niye oynadığımı o gün hep buraya kısmetmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

Anelor said:

DadashNik0F said:

http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/aqmEXR7_700b_v2.jpg

feels

:(

Gavurların babası da baba anasını satıyım, 4 yaşındaki çocuğuna o zamanın top notch konsolunu alıyor, bir de çocukla beraber devamlı oynuyor, çocuğun hiç arkadaşı yokken arkadaş oluyor falan.

Normalde ben sadece resimlerine bakıp geçiyorum bu sitede ama şunun üzerine epeyce konuşulunca ne diyormuş diye bir bakayım dedim çat pat ingilizcemle. Eğer CSB değilse gerçekten tüyleri diken diken edici bir durum...
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

ben de babamla hep colin mcrae rally 2 oynardım ps1de hep yenerdi çok kızdırırdı bi de üzerine. vefat ettiği gün kendimi odama kapatıp bütün gün oynamıştım millet delirdim falan sanmıştı da kimseye anlatmadım aslında niye oynadığımı o gün hep buraya kısmetmiş.
bu olmadı :(

başın sağolsun
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

oha gözlerim doldu lan :(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...