Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Half-Life 2

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

said:
tayf, 03 Aralık 2004 14:08 tarihinde demiş ki:
Oyunna dicek lafım yok o yüzden sadece sorumu yollayım.Oyunun son bölümünde cıkan superphsy salahıyla bizim emektar phs gun( sanarım graviti gun) sailahıyla değiştirmeye calışıyom oyunun alt dosyalarının 4 dünde bu doslyaları buldum şekillerini değiştirsemde normal phsy super phsy olarak calıştıramadım bu konularadan anlıyan varsa bir yardımcı ola bilirse iyi olur.
pek tavsiye etmem oyun süper zevkli olsada birçok yerde sorunla karşılaşıyorsun[signature][hline]"Kaybetmek ölmektir.Binlerce savaştan galip çıkabilirsin ama sadece bir savaşta mağlup olursun"
Zaknafein Do'Urden
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nameless13, 03 Aralık 2004 13:46 tarihinde demiş ki:
said:
nameless13, 02 Aralık 2004 18:23 tarihinde demiş ki:
save dosyaları ve ssler nerde duruyo bilen var mı?

bu sorumu yineliyorum

steam/steamapps/[email protected]/half life 2/hl2/screenshots, ya da saves falan ordan bulurcaksin. sonucta steam dosyasinin icinde. orjinal icin tabi bu. korsan icin napicaksin bilmiyorum.

said:
John_Petrucci, 03 Aralık 2004 16:14 tarihinde demiş ki:
steam deki "launch options" kısmı ne işe yarıyor ???

hl1'de hani konsolun acilmasi icin shorcut parameters'a "-console" ya da "-game cstrike" falan yazardik ya, o iste.. shortcut parametreleri gibi dusun.
Sosyal ağlarda paylaş

highway 17 bölümündeyim şu ana kadar her şey harikaydı

we don't go to ravenholm harika bir bölümdü zombilerin çıkardıkları sesler ürküttü baya beni hele yanarken ne dediklerinin anlaşılması ayrı bir olaydı :)[signature][hline]Benim Şirin Ezik Sitem
Estel_Anorien, 03 Eylül 2004 01:16 tarihinde Head'e demiş ki:
ulan kelle
Sosyal ağlarda paylaş

Ravenholm biraz gıcıktı bence ya devamlı spawn ediyodu yaratıklar gravity gun olmasa ordan cıkamazdım herhalde.

Highway cok iyiydi bence =)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.

[Bu mesaj Saendul tarafından 03 Aralık 2004 23:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bugun aldım oyunu hayrete düştüm açıkçası. Bir oyun bu kadar mı müthiş olur kardeşim? DAha oyunun başlarındayım ama acaip gaza geldim. Bi yerde takıldım orayla uraşıom şimdi. Ha bu arada oyunu winrar sayesinde 3 cdye sığdırmışlar ve sorunsuz çalışıyo :)[signature][hline]I love you but, i love your butt.
Warning! A nuke has been launched!
Sosyal ağlarda paylaş

Önce ram al sen 256 ile low/medium'da oynayabilirsin ama en iyisi 512 ile sorunsuz ve guzel grafiklerle oynamak.[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

hl2 için sven coop çıkıcakmış, bir iki ss gördüm geçen.. sistemi de biraz değiştiriyolarmış. mesela ölünce cesedin yerde bi kaç saniye duruyomuş, o arada biri medkit mi ne verirse sana orda ayağa kalkıyomuşsun tekrar (hatırladığım kadarıyla)

sven coop da süper olcak..
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bitirdim en beğendiğim kısımlar bi başı bide sonuydu:D

ravenholm'a bende sinir oldum:-p

expansion pack ne zman gelcekmiş:D

son bölümlerde zero-point gravity gun dehşetti valla dokunamadılar bile:D:D[signature][hline]I was born when you kissed me,
I died when you left me,
I lived a few weeks while you loved me.

Sosyal ağlarda paylaş

hayret benim orda takıldığım bir yer olmamıştı herhalde ondan aklımda kalmamış.. manyetik vinç ile arabayı yerden karşı tarafa koyuyorduk orayı geçmişsin sanırsam? bir yerde yıkık bir şey hatırlıyorum ama sol tarafından geçiliyor diye geliyor aklıma orası.[signature][hline]oasisoyun.net | Mancınık'ı Yükle | Oasis Forum
Mail/MSN: [email protected] , ICQ:6254196
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu yukledim elim titreyerek actim oyunu bir saheser bekliyodum buldumda..ben hayatimda bole guzel oyun gormedim dun 6 saat oynayıp bıraktıktan sora yatarken kafamda soru var vardı muzikler atmosfer cok guzeldi kafamda sorular varken uyuyunca ruyada gordum hl2 i revenholm bolumu beni cok tırstırmıs ti gravity gun la savastim ruyamda falan beni bole etkileyen oyun bi hl vardi 2. side ona yakısır olmus eli opulecek adamlar bir oyun bu kadar mı guzel olur diyosunuz ilk baslarda alt yazı olayını cozemedigimden biraz anlayamadım ama sora alt yazı gecicnce herseyi anladım herseye bakıyorum her yere gidiyorum baya uzun surecek oyun ama istedigi kadar sursun oyunu bitirip konu u anlamamaktansa 2 hafta bitiririm ama konuyu anlarım..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...