Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The International 2014

Liebe

Öne çıkan mesajlar

hiçbir saygım yok ya şu takımlara

hero pool 20den ibaret resmen. her maç aynı pickler

banlarda hep aynı banlar.

yeni bir şey denemeye çalışan yok hiç

yeni bir şey olmamasını, sıkıcı olmasını geç, oyunlarda bariz meh oynanıyor. noob noob hatalar yüzünden milyon tane throw dönüyor.

izleyicileri eğlendirmenin 1. planda olduğunu unutmuş bunlar

yok kaç milyon dolar ödülmüş filan bir izleyici olarak bu benim umrumda değil

inanılmaz overrated bir turnuva şu.
Sosyal ağlarda paylaş

yuh, şu ilk round'da seçilmeyen sadece 11 hero oldu. Geri kalan hepsiyle en az 1 defa oynandı. Nası sınırlı havuz?

bo1 her zaman sürprizlere açık olur. Bence ilk tur formatı tam olmamış. Ha oyunlarına bakarasak yazık oldu diyeceğim de takım yok açıkçası çıkamayanlardan.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar selam, dotayla başladık herkes gibi oynadık 4 yıl kadar falan ama sonra lol baya bi facepaced user-friendly ne bileyim mekanikler falan daha hızlı derken lole döndüm, bu kararımı sorguluyorum bu aralar bilemedim, biri içimi rahatlatacak bir şey söyleyebilir mi dotayla ilgili, cidden source engine'in oyunu bitiridiğini düşünenlerdenim.
Sosyal ağlarda paylaş

Hacı ayıptır sorması nerenle izliyon Internationali?

Hiç kullanılmayan Sky, Meepo, Void geri geldi, Razor, Venge gibi herolar daha sık picklenmeye başlandı. Hali hazırda kullanılan pek çok hero çok farklı pozisyonlarda picklenmeye başlandı.(Support kunkka, Offlane Void gibi)

Bi zahmet geçen seneki International ile karşılaştır. (Noob noob brezilya, Hollanda, Italya gibi takımlar dünya kupasına katılıyor zaten. Pas hatası yapıyor adamlar meh...)

Oha araya zilyon tane mesaj girmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

evet hero pool gerçekten de çok geniş

tabii ki de seçilmeyen sadece 10 hero filan var, her hero en az sky, razor, enigma, wraith king vs. kadar seçiliyor. draftta kesinlikle mümkün değil kimin ne hero pickleyeceğini tahmin etmek.

hatta bazen tinker filan banlıyorlar tam ters köşe oluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

kami bir acıdan haklı
early 6.80 metası

şuanki ti4 metasıdan çok daha iyidi
acaip acayip lineuplar görduk
senenin ilk 3 4 ayında

şuan bariz kısır döngü de
6.80 ı aratır
bunun nedeni ti4 stresi mi yoksa
hıyar icefrogun ti4den 1 önce yeni map çıkartıp metanın içine sıçmasını bilemiyorum

ti4 den 1 ay önce niye buff nerf yaparsın? böyle bi saçmalık mı olur ak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...