Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The International 2014

Liebe

Öne çıkan mesajlar

Lectre said:

abi sanki yavaşladı bi oyun, alan çok genişledi, objeleri görmek zorlaştı gibi.

bana öyle geliyor olabilir tabi.

hani bok atmaktansa sizin görüşlerinizi sorayım dedim.

başlık seçimime ben sokarım bu arada np.

objeleri dota1 e göre daha iyi göruyorsun
belli durumlarda dezavantaj bu misal dota2 techiesı kamyon kadar yapmıslar
dota1 de heroyu göremezdin neredeyse, o yüzden hiç beğenmedim dota2 techies modelini

yavaşlamadı
dota1 ile aynı

hatta ilk cıktıgında cok tartısmasını yapmıstık o sıralar honla karsılastırıp
honun hızı malum
hızlı olaydı daha iyidi bence de

ha source motoru ve steam öküzgibi kasıyor performans yerlerde o ayrı
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

arkadaşlar selam, dotayla başladık herkes gibi oynadık 4 yıl kadar falan ama sonra lol baya bi facepaced user-friendly ne bileyim mekanikler falan daha hızlı derken lole döndüm, bu kararımı sorguluyorum bu aralar bilemedim, biri içimi rahatlatacak bir şey söyleyebilir mi dotayla ilgili, cidden source engine'in oyunu bitiridiğini düşünenlerdenim.

Zorlamayin abi iste lol>dota. Ha oyuncu kitlesi dersen is degisir mi degisir ama sole bisey olur : lol=dota. Hangisinden keyif aliyosaniz onu oynayin sallayin baskalarinin
Dediklerini
Sosyal ağlarda paylaş

pool sadece yeni herolar oldugu icin genislemis hissi veriyo ama alakası yok. sonucta 2 sene once antimage pickleniyordu. bırak ti i ben all pickte anti mage i gormeyeli 6 ay oldu. bazı herolar iyi bazı herolar kotu oluyor ayrı mesele. ama kimini kral kimini iti gotu yaptıkları icin pool dar. bayagı dar. 10 hero secmemis olabilirler ama rakibi ters kose yapar mıyız diye denenen 20 tane hero nun 1 er kez picklenmis olmasının pool u genis kıldıgını soylemek komik olur. fnatic dısında meepo pickleyen yokken(belki vardı gecen sene yoktu en azından) cıkıp da "meepo competitive oyunlarda pickleniyor be" demek komik olmuyor mu sadece 1 takım ve 1 oyuncu onu oynayabiliyorken.
Sosyal ağlarda paylaş

kami said:

hiçbir saygım yok ya şu takımlara

hero pool 20den ibaret resmen. her maç aynı pickler

banlarda hep aynı banlar.

yeni bir şey denemeye çalışan yok hiç

yeni bir şey olmamasını, sıkıcı olmasını geç, oyunlarda bariz meh oynanıyor. noob noob hatalar yüzünden milyon tane throw dönüyor.

izleyicileri eğlendirmenin 1. planda olduğunu unutmuş bunlar

yok kaç milyon dolar ödülmüş filan bir izleyici olarak bu benim umrumda değil

inanılmaz overrated bir turnuva şu.

turnuvanın hero poolu kısır kaldı biraz o konuda haklı sayılrısın ama pro turnuvaların hiç birinde esport olsun olmasın seyirciyi eğlendirmek olduğunu sanmıyorum amacın 10m var işin ucunda hehe, singsingin eski wodlarını izleyebilirsin çok eğlenmek istiyosan, ödül tabiki senin umrunda değil senin cebine girmicek çünkü o para
Sosyal ağlarda paylaş

oyuncular dusunmek zorunda degil tabiki ama yarısmayı yaratanların dusunmesi gereken bisey o. 2 kuralı degistirirsin rat dota yapmak zorlasır mesela. rat dota izlemekten tiksinmeyen oldugunu sanmıyorum. navi alliance macını izleyen herkes bitsin yeter diye bagırıyodur evde.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

pool sadece yeni herolar oldugu icin genislemis hissi veriyo ama alakası yok. sonucta 2 sene once antimage pickleniyordu. bırak ti i ben all pickte anti mage i gormeyeli 6 ay oldu. bazı herolar iyi bazı herolar kotu oluyor ayrı mesele. ama kimini kral kimini iti gotu yaptıkları icin pool dar. bayagı dar. 10 hero secmemis olabilirler ama rakibi ters kose yapar mıyız diye denenen 20 tane hero nun 1 er kez picklenmis olmasının pool u genis kıldıgını soylemek komik olur. fnatic dısında meepo pickleyen yokken(belki vardı gecen sene yoktu en azından) cıkıp da "meepo competitive oyunlarda pickleniyor be" demek komik olmuyor mu sadece 1 takım ve 1 oyuncu onu oynayabiliyorken.

dün burning antimage aldı, bugün arrow meepo aldı. Tabi ki bazı herolar çok bazılar az seçiliyor da, bu akım yani her spor dalında olur. Ama net olarak ti2'den bu yana alınan hero'lar ve dizilimler çeşitlendi.
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

kami said:

hiçbir saygım yok ya şu takımlara

hero pool 20den ibaret resmen. her maç aynı pickler

banlarda hep aynı banlar.

yeni bir şey denemeye çalışan yok hiç

yeni bir şey olmamasını, sıkıcı olmasını geç, oyunlarda bariz meh oynanıyor. noob noob hatalar yüzünden milyon tane throw dönüyor.

izleyicileri eğlendirmenin 1. planda olduğunu unutmuş bunlar

yok kaç milyon dolar ödülmüş filan bir izleyici olarak bu benim umrumda değil

inanılmaz overrated bir turnuva şu.

turnuvanın hero poolu kısır kaldı biraz o konuda haklı sayılrısın ama pro turnuvaların hiç birinde esport olsun olmasın seyirciyi eğlendirmek olduğunu sanmıyorum amacın 10m var işin ucunda hehe, singsingin eski wodlarını izleyebilirsin çok eğlenmek istiyosan, ödül tabiki senin umrunda değil senin cebine girmicek çünkü o para

Abi bu oyuncularında suçu değil zaten oyunun suçu, competitive oyun izleyeni eğlendirmeli bence.
Sosyal ağlarda paylaş

ya mesela her defensive songda song un cd si artsın 1 dakikada bir spamlenip kacılamasın. direk alliancein cirkinligini durdurursun.

daha once de naga cirkinligi mambo combo vardı onu bozmak icin darkseeri itin gotune soktular ti4 te daha gormedim mesela. 3 te de yoktu sanırım.

gecen sene mesela phantom + keeper kombosu cirkinligi vardı bu sene o yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

bu arada rat dota izlemeyi 2 saat farm yapılan oyunlara izlemeyi tercih ederim sürekli bi aksiyon sürekli bi mindgame dönüyor daha ne istiyonuz la???

twistleri eksik bence, sc2 daha iyi o konuda, yoksa güzel izlemesi oha dediren kombatlar olmuyor değil, sadece son zamanlarda avantaj kazanan pek kaybetmiyor oyunlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

belki dediğini yanlış anlamış olabilirim, ben sadece çok hero'nun alındığını vurgulamak istemiştim. Daha çeşit olsun dersen ok, ancak TI2'ye göre aynı kaldı diyorsanız o hatalı, bildiğin oldukça çeşitlendi pick'ler, TI2'ye göre. Bir de skywrath yoktu son anda peydahlandı, 1 yıldır sürekli skywrath izliyor da değiliz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...