Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #5

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

asdasd4441 said:

Yahu rank 18'te alextrazsa+2 ice block+2 ice barrier+2 blizzard+bloodmage thalnos'u olan adamın ne işi var ya bune arkadaş biz nasıl rank atlayacaz :D

tatilden dönup kasmaya yeni başlamıştır :)
zaten bir çok kişi sağlam deckler yaptı artık. oyuncuların cogunda 2-3 tane pahalı meta deck var
Sosyal ağlarda paylaş

merhaba arkadaşlar hearthstone başladık arkadaşlar ile ama ben baya geride kaldım şu deste yapma falan olaylarını anlatacak veya bi rehber atacak varmı ? mesela bi deste yaptım arkadaş düello attı o deste seçilmiyor düelloda falan. yeni kartları falan nerde bulcaz bu tür şeyleri içeren bi rehber veya yazı atacak varmı hayrına ?
Sosyal ağlarda paylaş

yeni kartları booster pack açarak bulacaksın. bu da ya parayla, ya gold ile alınabilir. 2. bir seçeneğin de arena'ya girip, oradan booster pack ve kart kazanmak.

onun dışında herolarını belli bir seviyeye ulaştırınca 2-3 kart geliyor klasiklerden.

deste kurma mantığını biraz oynadıkça anlarsın zaten. onun dışında internette başkalarının kurduğu ve tutan desteler var. ama zaten oynaman için mantığını çözmen gene gerekecek.

bol bol oyna. gerisi zor değil anlaması.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi rankın hiçbir anlamı yok. Aybaşı 12349082390 kere kaybet arada 4-5 oyun kazan, direk o ayın cardback ödülünü alıyorsun.

Rank2 olmakla rank 18 olmak arasında literally hiçbir fark yok. Ha tabi işte rank5de rank15de olduğundan daha zorlu rakipler geliyor doğal olarak.

O yüzden işte hiç sallamayıp bu aşağıdakini kasan baya da adam var, sırf itliğine eğlencesine.

DeBuffAndHeal said:

bazı işsizler rank 16-20 arasında kalip 500 win kasıyomuş onlara denk gelmiş olabilirsin.

500 winde golden hero & class ability alıyorsun.

Heartpwn.com'da deck bölümünde birsürü legendarysiz deck var, ratinglerine göre sıralayın, o decklerden birini ayarlayın yardırın.

Bir de öyle geç meç diye üzülmeyin yani, ta betada 40-50 pack satın alıyordu millet rank5lerde 8-10 legendaryli adamlar geliyordu, hep böyleydi yani.

Ki şimdi expansion geldi, 4 hafta içerisinde 30 tane yeni kart gelmiş olcak, deckler dengeler hep değişcek, gayet iyi de bir zaman yeni başlamak için aslında :p
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

kartsız iken priest iyi. rank 15'ten sonra falan priest leş.

aslında kartsızken priest çok kötü
default decki (inner firei lı double lifelı felan ) tek silencela bittiğinden tek sansın yuksek lifelı bir creature inip olmemesi
bi sonraki turn ne kadar kart varsa elinde olup ustune basmıp vburman
bu arada adamda kesinlikle taunt olmaması
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

sabonis said:

kartsız iken priest iyi. rank 15'ten sonra falan priest leş.

aslında kartsızken priest çok kötü
default decki (inner firei lı double lifelı felan ) tek silencela bittiğinden tek sansın yuksek lifelı bir creature inip olmemesi
bi sonraki turn ne kadar kart varsa elinde olup ustune basmıp vburman
bu arada adamda kesinlikle taunt olmaması

ben trumpin bi priest decki vardi onu yaptim. bir iki eksik vardi onlare degistirdim elimdekilerle. su an acaip keyifli oynuyorum. elimde rush deck de var hizlica rank 8 e kadar gelmistim gecen sezon, bi de mage var onunla da 10-8 arasi takiliyodum ama priest acaip keyifli. elimde quest falan yoksa digerleriyle ilgili priest oynuyorum rank 14 civarlarinda.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...