Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #5

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

"Hey guys! The change to the Eaglehorn Bow was an intentional adjustment, and not a bug fix. We like that the Eaglehorn combos with your own traps, but we aren’t as happy that it also punishes your opponent’s secrets. Not to mention, there’s a possibility that secret play will become more prominent as more Naxx cards are released. All in all, the timing felt right to adjust the way the bow works.

That said, in this case we will be offering a full cost disenchant for the Eaglehorn Bow, but it's been delayed a bit. I don't have a precise ETA at the moment, but for now, hold onto your bows and don't do anything hasty."

Lan! SABO! Kaç tane eaglehorn var sende? 1 gold 1 normal varmış bende
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

Cho aslında çok kötü bir kart değil. İlerde meta daha çok spelle dayanan decklere dönerse kullanılabilir hatta.
Nozdormu bence kart değilde mod olması lazım. Bazen sırf insan gibi oyun oynamak icin decke koymak istiyorum

9 mana 8/8 değil de 6 mana 6/7 olsa ogre gibi. Özelliğini korusa...

KESIN koyarım.

100 sayfa olmuş yenisine geçsek ya. Kasıyo sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Masticore said:

6 tane eaglehorn gömdüm

gold çıkması baya baya önemli ya bu disenchant olayında. sen 6 tane gömdün 600 aldın, ben 1 gold 3 normal gömdüm 1100 aldım.

o yüzden acilen lorewalker cho değişmeli :D tek gold legendary'im, üstüne 3 tane de normali var.

abi ben bundan sonra şükrediyorum. ŞÜKRETMEYİ BİLECEKSİN

Bak seninle cok dalga geçtim 3 tane edwin geldi :(
Sosyal ağlarda paylaş

asdasd4441 said:

1 aydır oynuyorum hearthstone arenada 2 wini geçemedim ya :D nasıl bu kadar kötü deck hazırlıyorum acaba

arena cok zorlaştı dostum ben son 1 aydır 8'i geçemedim arena'da. Bazen koptu bazen cıkmam gerekti ama şu bir gerçek ki arena oyuncuları flawless oynuyor artık. Cok az kart var oyunda ve herkes ezberledi matematiksel olarak nerede ne yapması gerektiğini...

bu arada 2-3 tanede 0 çektim
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

asdasd4441 said:

1 aydır oynuyorum hearthstone arenada 2 wini geçemedim ya :D nasıl bu kadar kötü deck hazırlıyorum acaba

arena cok zorlaştı dostum ben son 1 aydır 8'i geçemedim arena'da. Bazen koptu bazen cıkmam gerekti ama şu bir gerçek ki arena oyuncuları flawless oynuyor artık. Cok az kart var oyunda ve herkes ezberledi matematiksel olarak nerede ne yapması gerektiğini...

bu arada 2-3 tanede 0 çektim

Ya aslında sorun ne bilmiyorum ama bazen o kadar şanssız oluyorum ki atıyorum deck'e 2 tane mind contrrol koyuyorum oyun başlayınca sürekli elime geliyor ama 10 mana olunca tabi hep 1 adım geriden geliyorum boardda o sıkıntı oluyor hala bu mana curve denen illeti düzgün tutturamıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...