Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO (Kitaplardan sıpouylır yasak)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

3. sezonla ilgili bi soru

starkların piçi varya hani son bölümler ağır işkenceler gören, hatta şu yukarda resim paylaşılmış sosis sallayan adam o ediyor, unuttum adını amk nese;
bu sosisi sallayan adam kimlerden? ve neden kaçırıp işkence ettiler o kadar? kesin anlatılmıştır dizide ama hatırlamıorum 1 sene geçti üstüne

Sosyal ağlarda paylaş

Voys said:

3. sezonla ilgili bi soru

starkların piçi varya hani son bölümler ağır işkenceler gören, hatta şu yukarda resim paylaşılmış sosis sallayan adam o ediyor, unuttum adını amk nese;
bu sosisi sallayan adam kimlerden? ve neden kaçırıp işkence ettiler o kadar? kesin anlatılmıştır dizide ama hatırlamıorum 1 sene geçti üstüne

voysa cevap

hobi olarak iskence ediyor. roose bolton'un pic oglu ramsay snow kendisi. roose bolton kuzeyli, stark'in adamlarindan biriyken satip red wedding'de pay sahibi olan biri.

ha pardon sen iskence goreni sormussun. theon greyjoy o. adada yasayan denizci pisliklerden. ned stark bunu kucukken hostage olarak almis buyutmus hani robb'un falan kardesi gibi buyumus ama. ned baba adam oldugu icin babasi gibi davranmis buna da. ama kaninda serefsizlik oldugu icin serefsizlik yapiyo bu ad.

Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Olmaz, dizinin kötü ama kitapların iyi olduğunu herkes kabul edecek. Pes edip herkes bunu yazıncaya kadar dizinin ne kadar kötü olduğunu anlatmaya devam edeceğiz.

Gerçi artık herkesin diziyi beğenmiyor olması beni bi kıllandırmadı değil. Geri mi beğensem lan acaba, hikayeye kattıkları farklılıklar gerilimi arttırıyor çok başarılı aslında. Mesela Locke un Jon'la birlikte kuzeye geçiyor olması, kurtların crasterdaki mutineerlar tarafından ele geçirilmesi, bronn un sevgi meleği chaotic neutral olarak resmedilmesi falan. Mmmmm lezzetli çipetpetler

bu bronn u bi baş göz etseler ya, böyle bekar bekar ömür mü geçer?
Sosyal ağlarda paylaş

eldar said:

benim takıldığım niye batı gençleri?
çünkü onların görüp yaptığı cogu şeyi biz 5-6 sene sonra yapıyoruz
geri kalmışlık ve özentilik yüzünden
ingilterenin 17-18 yaşındaki genci, türkiyenin 24 yaşındaki genclerinden daha kültürlü daha akıllı falan oluyor
daha önce kavrıyorlar herşeyi
biz eziğiz
Sosyal ağlarda paylaş

haha türkiye'de 16-17 yaşında izleyen yok mu yani diziyi :D, peki ingiltere'de 18 yaş üstü yok mu :).

anladım ne dediğini bu arada takılıyorum. Dizi doğal olarak popüler bir eser, kitap da fantezi türünde olmasına rağmen öyle sayılabilir. Ancak popüler olması bir eserin kötü olduğu anlamına gelmez.

Dizi kötü orası ayrı :D.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...