Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO (Kitaplardan sıpouylır yasak)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

fenris said:

son bölümdeki olayı adım adım güzel açıklamış.

edit: daha önce verilmiş ama benim linkim daha güzel.

s04e02

iyi güzel kolyenin bir taşı eksik te, kadın zehirlemek istese cebinde taşıyabilir herhalde zehri, kadını soyup kontrol etmiyorlar ya düğün başlamadan önce. niye bu kadar kurmacalara girsin ki? suçun başkası üzerinde kalmasını da sağlamıyor o kadar uğraş.
ama eğer sansaya verilen kolyenin taşının içine ilk başta zehri koyup sonra döktüyse, böylece taşın dibinde zehir kalıntıları bıraktıysa, sansadan taşı aldığı gibi masanın altına falan atabilir, sansanın suçlu gözükmesi için. joffrey'i de cebindeki zehir veya pastadaki zehir öldürür. bidahaki bölümde sansanın oturduğu yerlerin orda bulunursa taş bu şekildedir ama sanmıyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

Voys said:

bence sansa yaptı. yere düşen bardağı alıp krala verdiği sırada zehiri koymuş olabilir içine? hatta kral ölünce bi anda gelip sansaya kaçalım dıye adam da işin içinde. o taraftan bi hamle bence bu

abi sansa gerizekalısında öyle bi beyin gücü seziyor musun gerçekten

aslında sansanın zekasını kullanması gereken hiç bir sahne görmedik? nereden bılıyoruz zekı olup olmadığını?

Sosyal ağlarda paylaş

jacabo said:

spoilerinizi
konuyu
bölümü
alayını silkeliyim

yapmadığım birşey yapıp
bütün mesajları şikayet edicem
bir bok olmayacak gerci bolumun modları uyuyor

manyakmısınız girmeyin konuya ?, ben girmedim mesela yeni bakıyorum, ayrıca belli olan birşey zaten seneler öncesinden önemli olan ne olduğu değil nasıl olduğu
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...