Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

H1Z1

DamienThorne

Öne çıkan mesajlar

lel zombiden quest key düştü, yapmaya arabayla giderken ufacık bi taşa dokundurduk HOBAROKEA takla attı. Neyse ki varmıştık da devirdik arabayı. açtık chesti, otomatik silah ve mermisi, bikaç ıvır zıvır çıktı. yayan dönerken evin yakınlarında başka bi ev bulduk, adam arabasını evin yanına çekmiş, sadece cable'ı eksik bi de. gittik bizim stash'e, cable aldık, taktık arabaya, çektik evin yanına hahah
Sosyal ağlarda paylaş

ben Xenocide ve pati H1Z1 ekibinin forumdan uzaklaştırılmasını rica ediyorum :D
Bir önceki sayfada gözüken base bizim derme çatma shackin üzerine kurulmuş. o kadar emekle sakladığımız lootu, girip içeri gömçürmüşler. Hayır daha dün beraber oynadık ekipten 2-3 kişi ile, nasıl bir tesadüftür ki bizim lootu bulup bilmeden almışlar sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

abi oha wooden shack vardı bitane kapısında dikenler falan vardı, o senin miydi ya ahaha biz de "ohaoha beleş loot bulduk" diye ne girdik o shacke belli değil asdkfg

kendimizi affettirmek amacıylan sizi bizim köyümüze davet ediyoruz. Her türlü yiyecek-içecek-gear ihtiyacı karşılanır.

Ve bir kez daha serbest ekonomi holdingi küçük işletmeciyi yedi yuttu.
Sosyal ağlarda paylaş

köyünüze geldim baktım bomboş. şifreyi de aldım. yoksa lootlayıp kaçacaktım :D şaka bir yana sizin bizim loot mu var canınız sağolsun eheh.

ama tesadüf çok garip. aynı gün beraber oynayık, biz bi arkadaşın yanına us serverına gittik falan. sabah gelip maul'e lootladık shacki kurudk çıktık. sonra siz girmişsiniz içeri :D
Sosyal ağlarda paylaş

punji stickler ve trap tutar diye düşündük niyeyse tabii onlar da kırılabiliyormuş. neyse aynen yabancıya gitmemiş en azından sdf

yarın falan raid yapacakmışsınız galiba başka base'e, 90 mermili shotgunım ile gelirim o üstümde olduğu için alamamışsınız en azından. gerçi bir 12 mermi falan sizde :D bir de Curunire de söyledim, basei araç spawn noktalarının üstüne kurmak lazım. millet öyle yapıp 7/24 araç sahibi oluyor çok mantıklı.

oyundayken bir şey yaparken falan haber edin yahu, steam grubundayım zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Duz ovadaki kekligin ruh halini bana anlatan oyun...dun yeter dedim ben de birini kesicem artik..normal yolla olmayınca pisleseyim dedim..adamın biri commdan friendimisin dedi..he dedim friendliyim gel takılalım..yaklastı vurdum kafasına tahtayi oldurdum..cılgın loot vardı tam alıcam..10 sn gecti herifin biri kafama oku eklestirdi..ress s dedim lol..
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

Bug o ya.. Benim de başıma 1 kez geldi. 2 kez aynı lootu aldım sonra düzeldi. Olay halen oluyorsa video yapıp raporlayın bence. Ne kadar erken düzeltilirse o kadar iyi. Zaten dupe gibi şeylerden emin olduklarında bir wipe gelir diye düşünüyorum.

Dupe dün vardı bugun düzeltmişler. Silahın şarjörünü unload edip yere atıyordun sonra silaha baktığında şarjör hala takılı kalıyordu.

Anasını ağlattık bu şekilde kutular dolusu mermimiz var. Tüm server bizim baseyi işgal etse herkeşe yeterük
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...