Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

H1Z1

DamienThorne

Öne çıkan mesajlar

pleasant valley e doğru yardırdım. Yolda ayı takıldı arkama. Geri zekalı gibi ok yapmamışım. Yolda stick fealn toplayıp otorun da bıraktım. Sonunda yaklaşınca arabaların üstüne çıkıp ayıyı öldürdüm.

ÇATA ÇUTA DAN DUN silah seslerini duyunca tırsıp, tepelerden gireyim dedim. Önüme çıkan zombiyi belki loot vardır diye öldürdüm. İçerisinden m4, tabanca, çanta, bir senelik yiyecek ve içecek erzağı çıktı. Silahlarda mermi yok malesef. Gürültü devam edince tırsıp çıktım o karakterden :P
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi anladığım kadarıyla düzgün bir ev kurmak için:

Önce deck foundation yerleştiriyoruz, evin temeli oluyor bu:

4× Wood Log
8 × Metal Bracket
16 × Wood Plank
20 × Nail

----

Sonra metal wall yapacağız, benim tahminimce bundan en az 7-8 tane gerekecek. Her biri için:

2 × Metal Sheet
2 × Wood Plank

----

Bir tane metal gate yapmakta fayda var:

1 × Metal Bracket
2 × Metal Sheet
2 × Wood Plank

-----

1 tane metal door:
2 × Metal Bracket
2 × Metal Sheet

-----

Son olarak da içine yerleştirmek için bir tane metal ev:

6 × Metal Sheet
4 × Wood Plank

--------------------------------

Birazdan tekrar girip bakacağım; ama pleasant valley tarafında birisi hali hazırda deck foundation kurmuştu. Belki, eğer mümkünse o kişinin deck foundationı üzerine kendi evimizi kurmayı deneyebiliriz :)

Ben şu sıralar pleasant valley tarafındayım, genel olarak supply run yapmak için her şey var gibi gördüğüm kadarıyla
Sosyal ağlarda paylaş

Evet, harika bi harita.

Yay konusunda sıkıntılarım var, adam bariz bana bakmıyoken headshot yiyorum, ya lagdan ya da ben beceremiyorum bişeyleri.

NNe zaman toplu girsem çok eğleniyorum ya. Çok zevkli oyun.

edit: bu arada yakınlarda buluşmak için ölme komutu /suicide değil artık /respawn. Ormanda ıssız yerde ölene kadar canınız çıkmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...