Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

H1Z1

DamienThorne

Öne çıkan mesajlar

hs only değilmiş orası :P
Zombilerinde esprisi olsun :D (zombileri zorlaştırıp, akıllandırıp, sayısını arttıracaklarmış. öncelikli hedefleri buymuş)

Asgard da bi açıp tadına bakayım bende.

cidden ya.. first person only işe heyecan katıyormuş. mis :P
Sosyal ağlarda paylaş

first person gerilim direk ya.. Normal moddaki gibi laylaylom oynanmıyor. Yani şu ayak sesleri düzeltildiği veya sessiz yürüme gibi şeyler geldiği zaman ne olur bilemiyorum :P.

Üstümü dizdikten sonra boş binada bile gerilmeye başladım. Şu zombileri söyledikleri gibi akıllandırıp çoğalttıklarında eğlenceli olur.

Banamı öyle geldi emin olamadım ama fps only de insanlar biraz daha korkuyor ve uzak duruyor birbirinden.
Sosyal ağlarda paylaş

fps only beni de kasdı baya. insanlara farkedilmeden yaklaşmak da zorlaştı baya.

2 kere tam üstümü düzmüşken öldüm 2v1 yakalanıp, birinde de daha nerden geldiğini bile anlayamadım 4-5 ok geldi kaçamadım nası olduysa.

yalnız arkama bakamıorum fps modda iken o gıcık bişi bende mi problem var anlamadım sizde de öyle mi?
Sosyal ağlarda paylaş

kafayı 90 derece çevirebiliyorsun. Yan yan koşup, kafayıda çevirirsen arkayı görürsün :D.

Ya fps only biraz daha zor tamam ama düz moduda çok bayık ki. Gerilim bile yok deathmatch gibi.. Fps only oynamaya başladığımda hissettim yani bunu.. Mekanı süzüp gitmeler vs.. cidden kameradan oynamak öldürüyormuş tüm atmosferi.

edik: Eğer Fps Only sarmazsa => solo gereksiz zor oluyor olabilir, yanınıza adam bulun 1 dene. Bir de öyle deneyin.
Sosyal ağlarda paylaş

zaugnayla oynadık biraz da, epey bi ilerlemeler kaydettik, sonra başka bi squada denk geldik, bi wipe'landık, geri geldik falan hahah epey aksiyon döndü.

oyunda kürekle toprağa stash kazabiliyosun o olay çok hoşuma gitti. base building falan zaten mevcut.

cins cins yeni itemlar buldum, onlarla yeni recipe'lar discover ettim felan. Wooden Bow edindim mesela, yayı gerdiğin zaman karakter yavaşlamıyor ve daha az eğimli gidiyor ok. epik imbalasyon (tu)

m1911 + kurşunlar buldum, zaugnayla buluşmaya çalışırken önüme 2 tane eleman çıktı, yaylarını çekip sıkmaya başladılar, silahı çektim yapıştılar sümük gibin. Oraya yakın bi bölgede bi ev buldum adamın biri kurmuş, nasıl kırarım diye uğraşırken evin sahibi geldi GET THE FUCK OUT OF MY HOUSE! diye bağırdı, ok sıktı bi tane, çektim dabancayı dış dış o da yapıştı sümük gibi.

Olum eğlenceli lan. Tamam WarZ'de de benzer şeyler yaşamıştık felan fişmekan da, bilmiyorum bundan daha bi eğlendim ben. Vuruş hissiyatı falan başarılı, pvp'sinden zevk alıyorum, melee'si bile güzel. Ve yani daha alphanın başında baya bi content var oyunda, türlü türlü recipe'lar var discoverlanmayı bekleyen, base building var, trapler var. var oğlu var.
Sosyal ağlarda paylaş

günlerdir streamleri izliyorum, izlerken bile acayip eğlendim ama alıp oynamak için biraz oturmasını bekleyeceğim.

DayZ de cok izledim bişey sorucam.

DayZ'de daha cok bir adamı yakalayınca türlü işkenceler yapıyordu insanlar, işte soyun arkanı dön 100 adım yürü, sonra şu gazoz açacagını kıçına sokarak kendini öldür tarzı.

Bunda direk yakalayınca vuruyor insanlar sdafa

Oyun motoru ve interactionlar mı izin vermiyor buna nedir bunun olayı ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...