Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 6.0 Patch Notes - Warlords of Draenor

Darksun

Öne çıkan mesajlar

toggie said:

harbi su auction trade olaylarını acıklayın biraz faydalanalım. bende de 100k var kendimi zengin hissediyorum.

this ya.

bende baktım 119k olmuş direk kendimi karun gibi zengin sandım bastım AH'ye 3k-4k gold transmog itemleri aldım falan.

milyon diyor adamlar :(
Sosyal ağlarda paylaş

Yok oyundan gelir etmek falan için harbi yaşlandık. Goldun olayına birazda achiv kasmak gibi bakılabilir. Oyun içi oyun olayı.

Yararları da var tabi, bi anda 500k-1m hacayıp çok zor ulaşılan bir bineği falan alabiliyorsun. Ben 4 yıl önce ilk milyonu bulunca 750k verip spectral tiger almıştım. Hala favori binek listemin tepesine durur.
Sosyal ağlarda paylaş

WoD da amacım düzgün pvp gear'a sahip olup insan gibi pve quest falan yapabilmek.

aptal blizzard pvp-pve gearını öyle ayırmış ki, pve gear ile quest yaparken dalan pvp gearlı gankeri yenme şansın sıfırın altında. bir de l2p noob modunda geziyorlar.

bkz. timeless isle - faction dengesi olmayan serverlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Daha iyi oldu ya öyle, pveden gelen adam pvpde acı çekmiyordu, ya da pvp full girip top10'de dps yapabiliyodun. Ayrım olmalı, daha çok oyun zamanı ve amaç olur bu şekilde :). Ha gecede 2 saat oyuna girersem şanslıyım bu iş temposunda ama bence daha iyi bu hali :). Full pvp akıp, quest yapanları yatırmak keyifli olabilir, eskiden rank14 zamanında Molten Core girişinde bekliyordu insanlar raide gidenleri kesip honor almak için :).
Sosyal ağlarda paylaş

Bence PvE gearı uzun vadede tek bir moba vurulan dmg.ı arttırırken PvP gearı da PvP'de avantaj sağlayacak (cc silme, 2dk cd'li blink vs.) özellikler eklemeli karakteri. Geri kalan tüm statlar aynı kalmalı.

Böylece open world'de PvP yaparken PvE gearı olan adam itin götüne girmez ama PvP gearı olan da küçük bir avantaj sahibi olur. Uzun vadede gelen dmg'la da PvE gearlı adamın raidde PvP gearlı adamdan daha yüksek dps yapacağı kesinleşir.
Sosyal ağlarda paylaş

blizzard'ın pvp-pve setleri dengesini oturtması mümkün değil ya

impossibru

pvp setli adam open world'de her türlü ezer

leveling phase'inde insanlar çile çeker

pve'de pvp setli dps yapamasın benim için yeterli.

raid topluyorum, adam 570 ilvl gruba geliyor maymundan 2 dk öncesi, aciz herifler, bot gibi oynuyorlar. dps sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

blizzard'ın pvp-pve setleri dengesini oturtması mümkün değil ya

impossibru

pvp setli adam open world'de her türlü ezer

leveling phase'inde insanlar çile çeker

Bunu sanırım yaptığın queste göre ortamın değişmesi ve yapmamış adamları göremiyor olmanla ortadan kaldırıyorlar. Ha adam PvP'cidir, full questleri bitirmiştir artık yapacak bişey yok :).
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

lan dün soo LFR'de kimdi o paticik? diye sorup sonra da kim oldugunu söylemeyen?
aşırı uyuz oldum
çok iyi tank olmasam yanlışlıkla aggro kaçırttırıcaktım
gerçi scrub gibiydi biraz alamaz istese de aggro

bi de 529 ilvl var üstümde
bana garrosh boostlatıcak delikanlı arıyorum
tanklarım dpslerim
her şeyi yaparım

http://eu.battle.net/wow/en/character/frostmane/Ofbearandcow/advanced

battle tag mulgear#2331
Sosyal ağlarda paylaş

rogue ile ilk defa lfr yaptim dun, kanser sebebi. zibilyon tane damage, heal text. saga sola kosan tanklar, mobun arkasina gecememe sikintisi, phase aralarinda stealth olamamak vs. zaten o kadar efektin icinde kendimi goremiyorum falan.
akil kari midir?
roguela sirf pvp yapip mage ile pve takilayim diyorum. cok mu noobum acaba :P
Sosyal ağlarda paylaş

sen noob musun degil misin bilemicem de karakter hafif newbmiş hodjam..onunla alakalı bi bayma sözkonusu olabilir.. onun dışında rogue zaten pve'de kol bacak görmekten öteye gidemiyor. Şöle açık tüm alanı gören classlar bence daha keyifli pve'de o yüzden mage deneyebilirsin.

eskiden rogue iyiydi ya.. şimdi hakkaten naptılar bu class'ı böle arkadaş.. pve'si de hafif zevkliydi pvp'si de şimdi enteresan bir hal aldı valla bu bilemicem ki.
bide combat dene bakayım eline iki tane saglam axe alıp belki o zaman hosuna gider.. arkasına falan dolaşma olayları yok dire girişiyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...