Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 6.0 Patch Notes - Warlords of Draenor

Darksun

Öne çıkan mesajlar

1 skilline mining al, lvl kasarken bi yandan maden topla. Copper barlarla guzel para kazaniliyor. Wotlk ve sonrasinda questlerden iyi para geliyor o kisma kadar miningle yaparsin guzel para, sonra istersen sil baska bir skill al (yukarida soylenenler gibi).
Bir de soulbound olmayan isine yaramayan butun yesil - mavileri AH'da sat.
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

goldla silah heirloom zaten alınmıyor hacı, mecbur yeşil mavi gidicen.

goldla heirloom alınıyor diye demiyorum yahu, heirloom olmadığı için ah'den item alırız diye diyorum.

instance olabilir de işte kız arkadaşımla instance farmlamak istemiyorum, aynı şeyı 2-3 kere yaparsak baya hem de level çok hızlı ilerliyor 300% exp olduğu için
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

düşük levellarda jp kazanabiliyor musun bir şekilde? 2750 diyor bir parça için 2 parçayı alıp 20% 'i 300% e eklemek iyi olurdu aslında

guild olanlar gereksiz pahalı, para flight skillere yetmiyor heirloom'a sıra gelene kadar

daha lvl 15'iz

çok çok az bişey kazanıyorsun, onunla biriktirene kadar 80 falan olursun muhtemelen.

zaten weapon heirloomlar goldla alınmıyor dedim, guild heirloomlarda weapon yok.

ah'den alma işi de zor çünkü gereksiz pahalı fiyatlara koyuyorlar silahları, görevlerden toparlarsın sıkıntı olmaz muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ah'den item alıp napıcaksın? levellarken questlerden ve dungeon'lardan gelen itemler isini fazlasıyla gorur, daha iyisine ihtiyacın yok.

heirloom icin main char'ın yoksa unut. sıfırdan hesap ile alamazsın, ilk karakterini kasıp parayı basıcan, heirloom'lar ikinciye yarar.
Sosyal ağlarda paylaş

@bingildak

Raf ile mi kasıyorsunuz? o şekilde en iyisi ve hızlısı yine instance olucak ama sizin derdiniz herhalde geze geze zonelarda kasmak ama o exp buffla o da zor daha zone a giriş q larını yapınca zone un lvl req geciceksiniz. Raf ile kasarken 1 instanceta eğer questler de varsa 3-4 lvl alıyorduk biz.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

biz de dungeonda kasalım o zaman, ya wow dünyasını görsün etsin, lore'a ucundan girsin istiyorum belki ilgisini çeker. mesela ben forsaken en son 2006'da falan oynamıştım, cata ile storyline baya değişmiş, benim bile hoşuma gitti ki hiç uğraşmam lore fln.

haha

*Sylvanas dies* direk dumur etmişti beni.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...