Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 6.0 Patch Notes - Warlords of Draenor

Darksun

Öne çıkan mesajlar

ya bu recruit a friend olaylari ne olmus

eskiden ülke değiştirip yapabiliyorduk, hesabı TR yapmışlar, değiştirmek içinde kimlik scan istiyorlar falan saçma sapan.

gittim sweden hesap açtım yeni, starter'ı aldım ama hala referral bölümü boş görünüyor. nedir bunun olayı? sweden raf supported görünüyor country olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben olayın o tarafında değilim, sonuçta legal sıkıntılar varsa yapamıyorlardır, denmark fln da yapılmıyor, sadece 3. dünya ülkelerine özel bir durum değil.

benim sıkıntım neden sweden kayıtlı bir hesap oyunu aldığı halde referral tab'i boş. 72 saat sürebilir falan diyordu o mu acaba ya.

support'a ticket attım
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

evet oymuş ya

oyuna girdim şimdi "upgrade to starter pack" fln çıkıyor diğer tarafta "continue trial" fln diyor.

satın alma işlemi geçti ama hala trial'dan full account'a geçiş yapmadı. boost to 90 var ama hala trial görünüyor das.

çogunlukla 72 saat sürmüyor eskiden diablo aldıgımda bunu düzeltmek icin bir acık vardı accnin şifresini değiştirdiğinde trialden cıkıyordu hemen ama bu 2 see onceydi şimdi düzeltmiş olabilirler :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya wod pvp videolarını fln izliyorum lvl 100 için, millet yine 350-400k hp abi, ne iş

bu rakamları hani biçiyordu bunlar

dmglar çok daha düşük ama hpler yine saçma sapan yüksek? ttk*'i mi düşürmeye çalışıyor bu gariplerim?

10 yıldır istediklerini yapamadı adamlar ya, her exp yeni bir serüven, bir sonraki exp yine bir hatadan dönüş
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

ya wod pvp videolarını fln izliyorum lvl 100 için, millet yine 350-400k hp abi, ne iş

bu rakamları hani biçiyordu bunlar

dmglar çok daha düşük ama hpler yine saçma sapan yüksek? ttk*'i mi düşürmeye çalışıyor bu gariplerim?

10 yıldır istediklerini yapamadı adamlar ya, her exp yeni bir serüven, bir sonraki exp yine bir hatadan dönüş

yanlış hatırlamıyorsam şu yüzden; insta heal olaylarını kaldırıp, nerfledikleri için pvp'de hp'ler iki katına çıkıyor diye hatırlıyorum. burst ile boku çıkmaması için muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

ya ben olayın o tarafında değilim, sonuçta legal sıkıntılar varsa yapamıyorlardır, denmark fln da yapılmıyor, sadece 3. dünya ülkelerine özel bir durum değil.

benim sıkıntım neden sweden kayıtlı bir hesap oyunu aldığı halde referral tab'i boş. 72 saat sürebilir falan diyordu o mu acaba ya.

support'a ticket attım

Ülkelerdeki yasal düzenlemelere bakıp bu kararı veriyorlar. Danimarka ve bizim kanunlarının bu kısmı aynı, bu tür promosyon vs ile para kazanma faaliyetlerini titan saadet zinciri tarzı piramid yapısı sayıyorlar. O yüzden yasak.

Ama oyun içinden RAF oluyor diye biliyorum ben, site üzerinden yapamasınız derken oyun içi invite felan oluyordu. Hatta bizde scroll of resurrection sırf oyun içinden olduğu için çalışıyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...