Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 6.0 Patch Notes - Warlords of Draenor

Darksun

Öne çıkan mesajlar

https://eu.battle.net/shop/en/product/world-of-warcraft-game-time

bi hata var sanırım.

senin yolladığın linkte 30 gün gametime wod ile birlikte 9.99€ olacağı yazıyor, şu an zaten 12.99€.

milliyet gibi haber yapmışlar, bikini fotoğraflar için tıklayınız butonu eksik.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi dr de gördüm. Oyunu kutulu ve diskli olarak satmaya başlamışlar. Pre-Purchase olarak geçiyor. Sormadım ama ağırlığı, kutusu vs. normal bir oyun gibiydi o boktan içi boş karton yığınlarından değildi. Karton kaplama içinde plastik kutu vardı işte ambalajlı şekilde

Mantıklı aslında oyunu 1 ay önceden diskli dağıtmak, sonuçta server açılmadığı sürece giremeyeceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

şimdi dr de gördüm. Oyunu kutulu ve diskli olarak satmaya başlamışlar. Pre-Purchase olarak geçiyor. Sormadım ama ağırlığı, kutusu vs. normal bir oyun gibiydi o boktan içi boş karton yığınlarından değildi. Karton kaplama içinde plastik kutu vardı işte ambalajlı şekilde

Mantıklı aslında oyunu 1 ay önceden diskli dağıtmak, sonuçta server açılmadığı sürece giremeyeceksin.

ben mop'u vatandan aldım, direk düz plastiğe koymuşlardı, karton falansa alınabilir aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

3 ay var lan değil mi asdfdas 1 ay falan kalmış gibi geliyor bana nedense tey tey

karton değil kutu, böyle karton dışı var. İçinde yine boktan plastik dvd kutusu var.

Bu arada içine bir şeyler tıkmadıysa direkt gerçek gibiydi ya, disk falan vardı sanki içinde. Giden varsa bi baksın görsün bana mı öyle geliyor.

Sorayım ya da yarın yine Aral'a asdf
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

3 ay var lan değil mi asdfdas 1 ay falan kalmış gibi geliyor bana nedense tey tey

karton değil kutu, böyle karton dışı var. İçinde yine boktan plastik dvd kutusu var.

Bu arada içine bir şeyler tıkmadıysa direkt gerçek gibiydi ya, disk falan vardı sanki içinde. Giden varsa bi baksın görsün bana mı öyle geliyor.

Sorayım ya da yarın yine Aral'a asdf

Bunu postlamıştım remzi kitapevinde gördüm diye, aral satmaya başlamış sitesinde de var.

http://www.aralgame.com/beta/pc-wow-warlords-of-draenor-pre-sell-box?filter_name=warcraft
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

aralın yıllık cirosunu çok merak ediyorum ya, bu kadar kötü olup acaba iyi para kazanıyorlar mı

aral bundan 20 sene önce tahtakale eminönü esnafıydı işte. doğubank'ın karşısındaki han'ın birinin icinde yeri vardı depo + perakende satış yaptığı. sonra depoyu istoç'a taşıdılar vs. o dönemler işte çocukları megadrive oyunları satarak takas ederek dolandırdılar.

babamın dükkanı vardı o tarafta yazın gidiodum sürekli ve beni de dolandırmışlardı o dönem ordan biliom sdfs. sonic 3Dye 2 oyunumu almışlardı takas icin. oyunu komple alcak para olmadığı için.

pis herifler ya. BİZİM SIRTIMIZDA YÜKSELDİLER
Sosyal ağlarda paylaş

kalmadı abi artık hard copy olayı, dijital satışı var her oyunun, herşey maksimum erişilebilirlikte. downloadlar artık günlerce sürmüyor. collectors' falan farklı şeyler tabii, aralın servisi sektörü takip etmeye başladığımdan beri hep kötüydü, herkes ama herkes şikayetciydi. eğer bu servis kalitesiyle bu adamlar para kazanıp, müşteri tutabiliyorsa elinde 3-5 arkadaş bir araya gelin, ufak bir depo tutup başlayın yani bu işe. herkes para kazanır demektir ehe.
Sosyal ağlarda paylaş

Ashran yeni pvp zone da sadece burada geçerli olan , classların alabileceği yeni özellikler heh.

Tablet of Ankh Mastery
Classes: Shaman
Use: Reduces the cooldown of your Reincarnation spell by 28 minutes.

Sigil of Necromancy
Classes: Death Knight
Use: Slain players and creatures summon a Skeletal Warrior or Mage at the command of the Death Knight. The Death Knight can have up to 3 Summons at one time.

Book of Flight Form
Classes: Druid
Use: Enables use of Flight Form shapeshift while in Ashran. Lasts for 1 hour. Can only be used while in Ashran.

Guide: Disengage
Classes: Hunter
Use: Reduces the cooldown of your Disengage in half.
Guide: Rogue Tracking
Classes: Hunter
Use: Enables you to track all enemy Rogue players on your map. Lasts for 1 hour. Only usable in Ashran.

Tome of Blink
Classes: Mage
Use: Reduces the cooldown of your Blink ability in half.

Scroll of Touch of Death
Classes: Monk
Use: Your Touch of Death instantly kills any player below 20% health, or any creature at or below level 100 in Ashran.

The Jailor's Libram
Classes: Paladin
Use: Teaches you the spell: Jailor's Judgement. Lasts for 1 hour. Can only be used while in Ashran.
Jailor's Judgement
15 yd range
Instant 3 min cooldown
Sends the enemy Player straight to your faction's Prison

Codex of Ascension
Classes: Priest
Use: Teaches you the spell: Ascension. Lasts for 1 hour. Can only be used in Ashran.
Ascension
Instant 1.5 min cooldown
Ascend into the air, keeping you out of harm's way. Lasts 10 sec

Pickpocketer's Handbook
Classes: Rogue
Use: Enables your Pick Pocket ability on enemy players, enabling you to steal up to 5 Artifact Fragments.
Handbook: Preparation
Classes: Rogue
Use: When you kill a Player, the cooldown of your Preparation is instantly reset.

Grimoire Of Summoning Secrets
Classes: Warlock
Use: Your Summon Infernal and Summon Doomguard's cooldown is reduced by 8 minutes.

Manual Of Spell Reflection
Classes: Warrior
Use: Your Spell Reflection ability now reflects all spells cast on you for 5 sec, and deals double damage to the attackers. Only usable while in Ashran.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

kalmadı abi artık hard copy olayı, dijital satışı var her oyunun, herşey maksimum erişilebilirlikte. downloadlar artık günlerce sürmüyor. collectors' falan farklı şeyler tabii, aralın servisi sektörü takip etmeye başladığımdan beri hep kötüydü, herkes ama herkes şikayetciydi. eğer bu servis kalitesiyle bu adamlar para kazanıp, müşteri tutabiliyorsa elinde 3-5 arkadaş bir araya gelin, ufak bir depo tutup başlayın yani bu işe. herkes para kazanır demektir ehe.

Oyundan para kazanmak imkansız, Aral içinde tahminen anca işte ufak kârlar falan ediyordur.

Aral işte ekipmandan deli gibi para kazanıyor. En çok satan Razer, Roccat ürünleri hep bunlardan çıkıyor. Bunun üstüne fakirlere sattığı sikimsonik ekipmanlar var. Ne bileyim fakir tableti yapıyor, deli gibi satıyorlar teknoloji marketlerde. Dvd player vs. bile yapıyor.

Benim arkadaş işte uydu alıcılarını pazarlıyor Aral'ın, yani herifler sadece oyun satmıyor.

Ama oyunda tekeller işte, çıkıp onlar kadar da çok oyun getiremeyiz. Firmalar bize vermez bile asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...