Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 6.0 Patch Notes - Warlords of Draenor

Darksun

Öne çıkan mesajlar

hacılar şimdi yeni pack için oyuna başlayım diyorum ama accoutnu verdiğim dallama arkadaşım accountu satma dememe rağmen satmış, şimdi accountu geri alayım diyorum ama ne mail bende ne keyler elimde hiç bişi yok sanırım geri alma şansım yok değilmi? Eldeki keylerle bi accountu geri aldım oda en son 2006 da sattığım son login tarihi 2007 olan 70 lvl warriorum çıktı :D
Sosyal ağlarda paylaş

Eleman başkasına sattıysa ondan parasını al, yeni sıfırdan hesap aç, dünya kadar indirim var zaten,

bide wod için her türlü 40-50 dolar vericen, kendi charını alsan da almasan da, hem başkasının oyun huzurunu da bozma, 0 dan 90'a level kasmak çok vakit almıyo zaten, level 15 de dungeon queue'lere girmeye başlıyosun, healer/tank'a instant geliyo
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

MoP'tan WoD'a geçiş 45 Euro zaten, e sıfırdan WoD dahil account almak 50 ya da 55 Euro deniliyordu buralarda. Kimin kaç kere alıp sattığı belli olmayan accountları kovalamaya uğraşma da 5-10 Euro fazla verip sıfırdan tertemiz account al bence. WoD aldığında 90 boost gelecek zaten bedava.

Bu 90 boost olayının detaylarının bulundugu bi link paylasır mısınız. Pre-order gerekiyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

yok gerekmiyor, wod özelliği o, yani ileride alsan bile level 90 karakter gelecek.

Sadece şimdi pre-order yaparsan mount/pet/lvl 90 ı şimdiden alabilirsi diye reklam yapıyorlar.

Warlords of Draenor features:

New continent of Draenor (7 zones, 1 PvP zone)
Build and upgrade your Garrison
A level 90 character boost
New player character models
6 new Dungeons and 2 new Raids
A Heroic version of Upper Blackrock Spire
New Challenge modes
New Battlegrounds and World Bosses
New Scenarios
Level cap raised to 100
New class talents and permanent ability bonuses
Refined quest system with hundreds of new quests
. . . and more!
Sosyal ağlarda paylaş

calvaria said:

@Darksun

90lvl boost eğer pre-order ile almazsan paralı olmayacak mı ?

Wod u almazsan 1 tane bedava 90 boost alamayacaksın zaten. Ek pakedi illaki alacaksın alıncada bu 90 karakter senin oluyor. Ne zaman aldığının önemi yok, ister pre-order et ister etme. Pre-order edersen şimdiden kullanabiliyorsun sadece o özelliği var.

Bunun dışında daha fazla 90 istiyorum ben dediğin zaman 50 euro bayılman lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

calvaria said:

hit ve expertise kalkmış, garipsedim biraz.

Bunları caplemeden raide adımını atamıyordun, genelde de haldır huldur reforge etmek dışında bir zorluğu da yoktu cap'lemenin. Zaten hit ve expertise kalkınca reforge da kalkmış oyundan.

Belli bir stat priority üstünden herkesin aynı ezber template'e yönelmesi yerine, aynı kalitede bir item geldiğinde "hmm x mi alsam y mi lan" diye düşünebileceğiz artık eskisi gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

İşte öylede bu sefer gear işi kötü, yani aldığınız parçalara RNG geliyor. Size düz çıkan eşyanın soketlisi veya 2-3 stat daha fazlası başkasına çıkabilir. Buda sürekli farming den upgrade yapabilirsiniz demek. Millet muhtemelen istediği eşya düşse bile 2-3 extra stat gelmediği sürece burun kıvıracak.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...