Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Bölgeyi quest ve keşif açısından tamamlarken önüne çıkan mobları falan keserek gidersen büyük ihtimalle eş levelda ilerliyosun. Bana öyle oldu şahsen. Sanki ilk iki bölgede dediğin gibi bir durum olur gibi oldu ama sonradan tamamen eşitledim durumu.

Bu arada 2 level aşağıdan gidersen de sorun olmuyo rahat ilerliyosun zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Wolas said:

2 level geride olmanın imkanı yok haritayı açıp her yer beyaz gözüküyor demek her yeri yaptığın anlamına gelmiyor achievement dan bak bakalım bulunduğun bölgenin kaç tane questini atlamışsın. açmadığın yapmadığın bir sürü şey vardır

Auridon Quests 46/46 diyor.

Bakmadığım iki mağara varmış ama, bilmiyorum iki levellık xp çıkar mı iki mağaradan :p
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada her yer beyaz bile olsa daha hiç açmadığın yerler de olabilir, onları açmadan göremiyosun çünkü ana haritada.

Bu arada quest sayısı konusunda 1-2 bölgede sıkıntıya düşünce bir yerde şöyle bişe okumuştum. Diyelim bir yol ayrımına geldiniz, bir taraftan devam edip questleri bitirince oraya geri dönüp diğer tarafa da mutlaka gidin çünkü ilerledikçe nereyi açtım nereye gittim unutuluyor.

Bu şekilde 4-5 quest kaçırdığımı farketmiştim ilk bölgede mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende bir taraftan baya ilerlemişti. Dur şu geride kalan skyshardı alayım diyip geri döndüm atladığım bir sürü quest olduğunu farkettim.

@Akifares, oyun tıklım tıklım kimsenin bir yere gittiği yok. Maintaince lardan dolayı kaybedilen zamanı geri verdiler 5 gün olarak ki standart bir olay bu her MMO da olur.

Herşeyi oyunun kötülüğüne yormayın, oyun kötü değil sadece size hitap etmiyor. ( Archeage in bize etmediği gibi )
Sosyal ağlarda paylaş

akirafes said:

Aha Mektup geldi :P
5 Days of Complimentary Elder Scrolls Online Game Time
Eso beni ne kadar çok seviyormuş megerse .
Veya yoksa benim gibi çokmu fazla kişi üyeliği iptal etti ?

ben üyeliğimi iptal etmedim, bana da yolladılar.

Bu son olaylardan dolayı sanırım özür gibi bir şey olarak atmışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

@Jong ben Esoyu begenerek oynadım . Ama hep aynı mekanları görünce cok sogudum . Oyunda yeteri crafting düzgün bir ekonomi ve auction ın olmaması da beni soguttu . PVP güzel gibi görünsede nereye kadar taşıyacak oyunu bunu görücez. Ama bana hitap eden oyun everquest next . Everquest gelinceye kadar yalnızca bir liman archage.
Sosyal ağlarda paylaş

Madem baltalıyoruz ben de üstüme düşeni yapayım bir hesap adamı olarak;

Level 50 olup Veteran XP'ye geçince şöyle bir durum var özet olarak,

V2 olabilmek için 456.000 XP gerekiyo, ben V2 olunca V3 için de tam iki katı olan 912.000 yazdı XP barda. Bu da demek oluyor ki sistem eğer değişmiyorsa ilerde, V1-V10 için toplamda 233.016.000 XP gerekiyor (İKİYÜZOTUZÜÇMİLYONONALTIBİN).

Şu andaki XP'nize bakıp dağılabilirsiniz...
Sosyal ağlarda paylaş

@akirafes, yanlış anlaşılma olmasın senin belirttiğin konuya genel olarak bir yorum yapmıştım kişisel algılanmasın yoksa archeage bana hitap etmese de senin yazdıklarını okumak çok keyifli açıkçası :)

Gelelim diğer mevzulara, fanboyluk yapmaya niyetim yok oyunun eksileri artıları ortada sadece bu oyunun da sonunun RIFT gibi olmasını istemiyorum. Çok başarılı bir themepark olan Rift' ede yok wow clone yok soyle yok boyle diye diye oyunu haketmediği bir noktada ilerlemesine neden olundu.

Aman neyse hiçbir şey beğenmeyen pati ahalisine birşey anlatmak zor zaten. Keyfinize bakın :)
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

Yanlis

460 ekleniyor. Kabaca her zone bir vet lvl veriyor.

Oo iyiymiş iki katına çıkıyo zannetmiştim. Doğrudur daha daggerfall giriş bölgesinde V1 doldu. Zaten tahminim de öyleydi, her zone bir level verse diye hayal kuruyodum aman tanrım yaşasın!

Edik: tek kelimeyle yanlış diyerek ezmen gözlerden kaçmadı :( hep v10 oldum diye bunlar...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...