Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Puff, dun aldim oyunu. Acc acarken sacmasapan ilk ayin ucretini istedikleri icin (12 euro) dun aksam giremedim oyuna. Sirf bu yuzden gittim karta para yatirdim, hesabi acacam Under Maintence diyor simdi de! Zorluyorlar beni. Register etmeden saticam cd keyi.

Bu konuya da her mesajim sayfa basi oluyor!?
Sosyal ağlarda paylaş

akirafes gibi oynamıyorsun ama oradan bir kopukluk oldu sanırım yoksa çok iyi anlaşıyordunuz. bence sende alpha paketini al EU alphasına gir. voltran oluşturup türkün gücünü beraber gösterin.

http://s3.amazonaws.com/auteurs_production/images/film/double-dragon/w448/double-dragon.jpeg?1301818619
Sosyal ağlarda paylaş

cidden ayip hala kapali. 3. gundur ust uste.

bu gibi servislerin oneminden bi haber hiyarlari kiniyorum.

forumlarinda hic bir bilgi olmayan okuzleride kiniyorum. umarsiz yonetimide kiniyorum.

bir onceki gun ayni patchi amerikaya getirip ustune bugun avrupa serverinde sorun cikti diyen teknik ekibide kiniyim kinamisken.

burada kinayip, adamlara bu kinimi ve sinirimi orjinal forumundan veya support ticketle iletmedigim icin kendimide kiniyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

http://forums.elderscrollsonline.com/discussion/90091/eso-maintenance-for-patch-v1-0-6

Hem bug var diyip kızıyorsunuz hem fixlemek için kapatınca da kızıyorsunuz. Napsın adamlar.

Kanuni bari sen yapma,o kadar MMO tecrubeli adamsın haterların ekmeğine yağ sürme :)
Sosyal ağlarda paylaş

jonq said:

http://forums.elderscrollsonline.com/discussion/90091/eso-maintenance-for-patch-v1-0-6

Hem bug var diyip kızıyorsunuz hem fixlemek için kapatınca da kızıyorsunuz. Napsın adamlar.

Kanuni bari sen yapma,o kadar MMO tecrubeli adamsın haterların ekmeğine yağ sürme :)

abi tecrubeli oldugum icin kiziyorum. bunun onemini biliyorum. bu cok buyuk bir hata ve oyuncuyu sogutan bir olay. hani bir gun olur anlarim , bundan onceki patchler duzgundur az surmustur vs. yok ama 3 gundur boyle. hatta bu patch dun usa ye geldi. nasil olduda avrupada teknik sorun cikti ?

ben su an haterim ornegin. ki benim hateim onemli cunku oynuyorum ben. burada yazacagim sey daha etkili su oyunu oynamak isteyenler icin. oynamayan adam hatelese ne olacak ordan burdan okudugu duydugu seyler.

ya hep diyorum iste community yaratacaksin buda bu sekilde olmaz zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Paticik'te community oluşturacak adamdan çok "bok at izi kalsın"cılar var o yüzden burada olmaz. Burada bolca boş beleş içi dolu olmayan mesaj atan adamlar takılır oldu son yıllarda maalesef. O nedenle genelde okuyup, gülüp geçeceksin...

Serverlarn down olma olayına bişi demiyorum, çünkü bunları her oyunda yaşadım şimdiye kadar. O yüzden artık kızmıyorum ve sadece bekliyorum. En azından serverlar Avrupa saati ile gündüz vakti "down" oluyor. Bunun olmadığı bir sürü oyun da oynadım zamanında...
Sosyal ağlarda paylaş

her oyunda olan şeyler bunlar, bunların üzerinden hater olmanın anlamı yok.

sırf oyunu oynuyorsunuz diye oyunla ilgili olan negatif şeyleri, negatif olarak belirtemiyor olmak da son derece acınası bir şey. neden bu kadar sahiplenme gereğini duyuyorsunuz oyunu? kötü bir şey varsa kötüdür ya. babasının oğlu sanki gereksiz bir savunma mekanizması sürekli. eleştiri ile daha iyi hizmet alırsınız. eleştirmekten korkmayın. gidin forumlarında isyan edin. kötüyü sırf para verdiniz diye kabul edip, boyun eğmeyin. verdiğiniz paranın, vaktin karşılığını arayın, vermeye zorlayın vermezlerse de cezalandırın.

yapımcı sizden korkacak siz yapımcıdan değil. aman bir şey demesinler oyuna, aman bir şey demesinler yapımcıya. ne kadar yanlış zihniyetleri takip ediyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim param, benim kararım, benim zevkim. İstediğim şey yapma hakkına da sahibim. Kaç kere söyledik "zevkler renkler" diye...

Kimse de oyun firmasını ya da oyunu babasının malıymış gibi korumuyo sadece ayda bir kere betada oynayan adam benden fazla biliyormuş gibi konuşmasının derdindeyiz...

Anlayana tabi...
Sosyal ağlarda paylaş

yok bir sey demedi bu sefer. dermis gibide aslinda oyun icinde size batan bir sey varsa bunu para verdiniz diye dile getirmekten korkmayin diyor..

sikinti yok :)

saka bir yana, forumlarinda genel ana foruma atilan mesaj sayisi sifir olan bir oyunun ureticisine ne atsan bos.

her neyse. anca teknik soruna mesaj atiliyor geri kalan forumlar sifir (0) mesaj.
Sosyal ağlarda paylaş

ben bir sey bekliyorum, nedir : bir cok mmorpg de 1-3 gun arasinda anormal server kapanimlarinda ya da teknik hatalarda bu bir sonraki aya beles oyun suresi olarak eklendi yillarca.

su ana kadar eso da bu bir haftayi buldu abartmiyorum.. yani full bir hafta degil ama bugun gibi ornegin 7-8 saat mega! server kapali.

bekliyorum bakalim ne olacak ne yapacaklar.

3 un biri cebimde bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...