Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Mosquito said:

Anelor said:

nightblade'den baydım sanki biraz level 36 yım daha gerçi level 5 skilleri baya renk katıcak güzel skiller ama pvp'de elime alınca bisürü OP sword&shield templar'lardan çok templar oynayasım geldi hep templar açıyım diyodum release'de bi anlık gazla nightblade açtım.

Pvp deneyimi olan arkadaslar biraz pvp durumundan bahsetse iyi olur aslinda

alışmak öğrenmek işini bilmek gerekiyor. elime veriyorlar sürekli. ayrıca emperor skilleri BAYA OP. adam 20 kişinin arasına dalıp 3 ünü öldürüp geri çıkıyodu dün. öldüremedik resmen adamı ölmüyor ayı gibi de vuruyor.

sauron gibi adeta emperorlar
Sosyal ağlarda paylaş

Emperorı bitirmenin en kolay yolu, mapin orta kısmında 6 kale var. Onlardan birini al,Emperor olsun Former Emperor GG :)

Hoş bizim senaryoda emperor bizim guildtan olduğundan, akşamları felaket rvr donuyor , dun gece rvr dan 2 saatte 650k veteran exp kaldırdım, yanında 200k ava point mis.
Sosyal ağlarda paylaş

Mina said:

Emperorı bitirmenin en kolay yolu, mapin orta kısmında 6 kale var. Onlardan birini al,Emperor olsun Former Emperor GG :)

Hoş bizim senaryoda emperor bizim guildtan olduğundan, akşamları felaket rvr donuyor , dun gece rvr dan 2 saatte 650k veteran exp kaldırdım, yanında 200k ava point mis.

RvR'den 650k vet XP nasıl kaldırılıyor? Bilmediğimden soruyorum;

İhtimaller;

1- Grupla olarak sürekli kill yapmak? (24 kişi vs.)
2- Zerg ile takılıp sürakli heal atmak?
3- Zerg ile birlikte takılıp fakat solo olup hedefleri dalıp leech?

Yukarıdaki seçeneklerden herhangi biri mi? Aydınlatırsan sevinirim.

NOT: Biz üç kişi ganking yapıyoruz, haliyle o şekilde çok az XP alıyoruz, süreklilik barındırmıyor, hiç başka bir şekilde de takılmadığımdan sormak istedim.

İyi oyunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Namessar said:

RRa said:

bundan sonra hep öyle olacaktır, major mmorpg yapıyorsa adam her platforma satmak ister

acsin konsollara ayri server, catir catir oynasin adamlar. baya da oyuncu oynar, bos kalmaz.

simdi ui addonu yukletmezler, "konsollara adil olmaz."
scripting yaptirmaz, "konsollara adil olmaz."
macrolar yaptirmaz, "konsollara adil olmaz". 1998 in eq1 inde bile macro var be.
bes tusla yapilamayan hersey haram olacak. bu oyunda en buyuk hayal kirikligim bu oldu.

yani evet serverları ayırabilirler
Sosyal ağlarda paylaş

Bana birazcık oyunun endgameini özetleyebilecek var mı ?

Şimdi cyrodiil tek pvp yeri, battleground veya arena gibi klasik pvp modları yok değil mi? PvE endgamei nasıl? Dungeon & Raid sistemi var mı?

Bir de adventure zonelar gelmiş onlar nedir ne değildir açıklayabilecek olsura kısacık sevinirim.

Özetle ne yapıyoruz oyunda levelingden başka?
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunda end game diye bir şey yok aramayın bulamazsınız .
bu arada pvp de nerden ne xp veya ap alıyorum diye merak ederseniz ,myxpview .Bu add onu indirin sayesinde ben kızgınyag doken kazanlardan en cok xp yi aldıgımı farkettim.
Oyunu da bosuna oynamaya calısmayın ,uzak durun .Benim canavar sistem bile 13-16 fps de bizim guilden biri 116 fps ile oynuyormus 11 bin tl lik bilgisayarı varmış. uzaklık gorus acısını maximumda tutuyorum cok önemli bu oyunda.
Bu arada veteran 4 oldum . Günde ortalama 18 saat oynuyorum. PVP ise enfes böyle bir zevk yok . videolarını seyredin ne demek istiyorum anlarsınız. Ama bu oyun gunde 1 - 2 saat oynarım diye almayın yapılacak cok sey var cok . mage guild 9 oldum her hangi bir guildde uzmanlastıkca skilleri acılıyor fighters guilde ise 10 num .sonra o acılan skillere level atlatıyorsunuz sonra o skilleri istediginiz size uygun yonde morph edip tekrar kasmaya başlıyorsunuz. Ben bu skili alır giderim ,bana bu yeter yok . DEgisik bolgeler degişik skiller istiyor . sabah 6 de bu kadar yazılır. Bu arada kulladıgınız silahı kasıyorsunuz ultima gibi dusunun kılıc kalkan sopa asa bıcak herbirini elinizde aldıgınızda o silahların skilleri levellanıyor ve dallanıyor . Oyunda diablo kadar cok weapon var hangisi iyi hangisi bana uyar diye bile şaşırabiliyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Biyik said:

akirafes said:

Günde ortalama 18 saat oynuyorum.

bunu yapmak için sabah 9 gece 3 mesai yapman lazım.
doğru mu bu?

Hocam oyun cıktıgından beri işe gitmiyorum . Zaten 87 den beri resmi ssk lı çalışıyorum biraz dinleneyim . Evde komediyi görsen oğlum oyundan kaldırmaya çalışıyor bana baskı yapıyor kalk baba biraz uyu gözlerin kanlanmış diye.
Neyse ,bu mage guild skillerini ,yalnızca kitap okuyarak kasabiliyorsunuz . Tüm dünyaya yayılmış kitapları bulmanız gerekki zor . GErçekten ok zaman ve efor istiyor . Harita büyük deyemiyecem böylesini hic görmedim. ve önümüzdeki ay yeni harita ve veteran 12 geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada ,sanki donkey kong veya mario oynar gibi hopladıgınız ,zıpladıgınız mekanlar cogunlukda . Bir yere ulaşmak icin atlıyor, zıplıyor dar bir yolda, dusmeden yurumeye calısıyorsunuz . Hic unutmuyacam Oyunda 2 tane beni sokmadıkları ama gorevi yapmam icin kapıda guardları gecmem gereken görev vardı . iceri girmek icin bazı görevleri yapmak gerek klasik. Ama teleport olarak iceri girdim . Kapının önunde iceri giremezsin buraya layık degilsin gibi bir seyler vızıldıyordu. Komik olansa dışarı çıkarken hayır icerde kalıcaksın dısarı cıkamazsın demesi ve beni geri atmasıydı . Bir başka olay ise mesela girmeniz gereken bir kale var . İceri girmek icin uzun bir questi var cevredeki dallara , agaclara ve kayalara bakarak üstllerinden atlıya zıplaya girebiliyorsunuz ama bunu bulmak ne yazıkki genelde bana guestten daha uzun süreye patladıgı oluyor. Oglumun ısrarı üzerine vampir oldum . Bir görevde ise yanlış yapan bir adamla kulenin tepesinde o adamın kaderine karar vereceginiz ana denk geliyorsunuz. karar secenegi geliyor kuleden aşağı it veya adamla konuş yanlış oldugunu anlat gibi . Oglum baba sen vampirsin kötü krakteri oynuyoruz it aşagı dedi .
Megerse adam üstat bir büyücüymüş .itince öldü sanmıştık ama ilerde karşımıza cıktı bizi cok kasvetli bir zindana koydu . tam buradan kaçtıgımızı sanarken megerse bizle oyun oynadıgını ve bir sürü bulmaca cozmek zorunda oldugumuzu kesfettik . Tabii bize burdan kolay bir cıkıs yoluda sundu . Onun yakın bir arkadısına suikast yapmamız karşılıgında.
Sosyal ağlarda paylaş

Forumdaki Yaziya Hitaben: http://forum.paticik.com/read.php?42,7512005,7567973#msg-7567973

akirafes said:

moriarty said:

sen bu oyuna gönül vermişsin abi.

Yok be ben level almaya kasıyorum nerde bir acık varsa onu sonuna kadar leach edip veteran 10 olmaya çalışıyorum . bizim guilde bir oyuna gönül verenler var ben bile onları hayranlıkla dinliyorum. Bir team speak muhabbetleri var.Vaybe diyorum ben de aynı oyunu oynadıgım halde onların anlatışıyla, bir ara onlar başka bir oyun oynuyorlar herhalde diye düsünmeden edemiyorum . Oyunda gercekten yapıcak cok sey var onlar herseyi yapmaya calısıyor. vampirlik zor zaten . bir de oyun gercekten zor cok yoruluyorum oynarken. onun icin ben yalnızca cok xp veren olayları yapıp grinding yapıyorum.birde guilde yarısanlar var 2 vet 10 muz ve vet 9 8 7 lerimiz var onları yakalamaya çalışıyorum . yarın ver 5 olucam cok zevkli . tüm yorulmalarıma degiyor. Bu arada enchanting kasmak gerçekten zor.
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam iki seçeneğin var;

ya aşırı yorgunluktan öleceksin (bi çinli mi ne ölmüştü ya wow oynarken)

ya da eşin çocuğu da alıp annesine gidecek...

Şaka bi yana bırak 18 saati ben 3 saat kesintisiz başında oturunca benim hatun "sen gene bişe buldun böle kalkmıyosun başından hayırdır" diye homurdanmaya başlıyor :D

Hele ki baba vampir olalım falan... Şanslı mısın nesin bilemedim şimdi ^_-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...