Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #4

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

random mm tam bi çile ya.

ciddi ciddi girmemek lazım artık buna inanıyorum.

master guardian 1 adam geliyor takımıma, ikinci round ak47 ler, coltlar.

hacı allahınız için nip, fnatic maçı izleyip ordakileri kendi lvl ınızda yapmaya kasmayın. zaten yapacak aim iniz olsa supreme master dan aşşağısını görmezsiniz. bu adamların ak47, colt almasının sebebi de karşı tarafın yaptığı anti ecolar ( armor+five seven filan)(1000$ lık olan amk)

tipin biri de gelmiş , I'm in position diyor sürekli, mic den gülüyorlar çok komik diye tüm maç.

edit : ciddi maçlardan bahsediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Catze said:

steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-6DbAL-bXm9j-MtJAh-PnSM2-KWtrD

abi şu oyunda dudududududududu yu izler misiniz, aimbot da değil bambaşka bişi bu ya ausdhuahsdas

nasıl ve nerde kullanıyoruz bu linki, nette pek aydınlatıcı bilgi bulamadım, direk kaynaga sorayım dedim. nerelere tıklıcaz :D
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

awp redline field tested cıktı direk 6.4 dolara sattım acımadım ilk kez keyden kar ettim :D

yuh ne kadar düşmüş piyasa ben aynısını 3 4 ay önce heralde 11 dolara okutmuştum.

piyasanın düşmesinin sebebi muhtemelen ayın 4'ünde yeni paket gelicek olması. şimdiden stoklarını yapın bence
Sosyal ağlarda paylaş

sanırım bu g400s yüzünden sağa rahat hareket ettiremiyorum mouse ı ve ak47 sprayimin bitişinin asıl sebebi bu. keşke almayaydım lan.

abi bir de ne diyecem ya şu friend listimdeki ezik diye invite atmadığım , d2 de taşığım adamlar supreme olmuş, global olmak üzereler. 1 değil 2 değil anlamadım birden skill perisi mi geldi adamlara dskhujsd

ha bir de şu desert warfare skini ne güzeldir ya, awp ya da glock a süper gider. umarım valve bir dahaki kutuya ekler. gtten uydurma gazino silahları yerine bunlar daha bir güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...