Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #4

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Namessar said:

share li olanlarda sadece ana hesap oynuyabiliyor online competitive. share edilen sadece community server ve casual oynayabiliyor.

ana account seninkisi mi?

hesap sahibi benim zaten, çözdüm sorunu ya, dosyaların arasında 106 kb lık download sıkışmış, verify yapınca corruptların yerine yenilerini indirdi, halloldu sorun
Sosyal ağlarda paylaş

650 lik armor un headshot protectionu var sanıyorlar ve bunun sebebini de "herkes alıyor" olarak gösteriyorlar. 2 round hiç bir armor almıyorlar filan.

distunguished master guardian - AK47 NOOBLARI a.k.a. kullanmayı bilmeyip de sadece, ısrarla onu alanlar.

adzytking denen elemanın ak47 sini bir izleyin ya. 2. round ak alışından ak47 noobu olduğunu çözmüştüm. kaç round hediye etti. bütün oyun rage gittim, en son rage quitten sonra açıp geldim zannetti adamlar. en az 8-9 smoke kill oldu dgfs. b basıyoruz, 8000 param var. p90 dağıtıyorum takıma, geri yere atıyor. ne armor var ne birşey. yine ufak farkla o round gidiyor. başka bir round da b de 1vs1 de yine arkadaşın nasıl bir pro ak47 si olduğunu görebilirsiniz.

kapıdan çıkanın arkasından (1 metre) ak47 ile vuramayışını da izleyebilirsiniz yine, o da pro olduğuna bir kanıt.

ulan haddini bilecek insan ya. eren in arkadaşı var sagat.myth adam ak ile vuramıyor, bu benım işim değil diyip kullanabildiğini alıyor. o yönden kendisini takdir ediyorum.

steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-DsGZw-ta4rZ-qhqzJ-SH2JP-cHLHA
Sosyal ağlarda paylaş

Namessar said:

muahha laf ettiginiz adam benim bes katim oynuyor.

adamın sıkıntısı ak47 ilizyonuna kapılmış olması. kullanamıyor ama başka birşey de almıyor.

bu arada brightness problemini çözdüm, artık benim de ekranım prolarınki gibi pürüpak, düşmanları daha rahat görüyorum. dsfgfkjh
Sosyal ağlarda paylaş

Odeon said:

Dworgian said:

Odeon said:

dun 9 u geciyodu eve geldigimde.

yinede yapacaktim ama iddaa da mac yoktu.

tuto yapamam mac olmazsa

benim ihtiyacım olanları söylim de

1) nereden bet yapıyoruz
2) steam acc u mu bağlamak gerekiyor
3) bet te inventory den item mı koyuyoruz yoksa cash mi
4) bet yapılan siteye steam acc giriyorsak safe mi

şimdilik sorular bunlar

"how to bet" kısmı için dediğin gibi maç olmalıdır ki göstere göstere anlatabil

=)

http://csgolounge.com/guide

tuto yapcaktimda cok uzun surecek burada yapilmisi var hemde videolu.

bettingi http://csgolounge.com/ adresinden yapiyoruz.

tamamen legit ve zararsiz site. steam acc ile baglanip steam trade url mizi duzgun girdiginde bet yapabiliyorsun. (ITEM)

http://steamcommunity.com/groups/csgolounge/discussions/8/648816742700052696/?l=italian

burdada yararli bilgiler var.

kafaniza takildikca sorun ben cevaplarim.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler durum 13-12 T ler kazanıyorken, deconstructor in awp sine bakar mısınız? bence banko on/off yapıyor ya da bütün hayatının en şanslı headshotuydu o . böyle bir vuruş yok ya 4 defa izledim yok yani o şekil bir vuruş.

steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-oXJmO-bHFK9-DSj2C-EkizQ-p7GaA
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...