Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gotham - (2014/15) - Fox

Norak

Öne çıkan mesajlar

sanki ipneler production için ayrılmış parayla bölümü çekiyorlar sonra kaç dakika eksikse o kadar kadın dramı koyuyorlar gibi

"abi bu bölüm 38 dk çıktı, 7 dk açığımız var ne yapsak?"

"laurel uyuşturucu kullansın, arrow 7 dk ona vaaz versin, onun ağlamalarını dinlesin, çilesini çeksin"
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

sanki ipneler production için ayrılmış parayla bölümü çekiyorlar sonra kaç dakika eksikse o kadar kadın dramı koyuyorlar gibi

"abi bu bölüm 38 dk çıktı, 7 dk açığımız var ne yapsak?"

"laurel uyuşturucu kullansın, arrow 7 dk ona vaaz versin, onun ağlamalarını dinlesin, çilesini çeksin"

aynen yönetmen bağırıyor yine eksik çıkınca: laureli getirin bana!

bkz: mazlumu getirin bana.
Sosyal ağlarda paylaş

arrow'un laurel'i gotham'ın bruce'u abi

her bölüm en az 5 dk bruce görüyoruz

tam anlamıyla hiçbir niteliği yok

kendi çapında 1 odada takılıyor çocuk, kuru bir yere gitmeyen, bağlanmayan dialoglar

filler olarak kullanıyorlar direkt

dizi ile etkileşimi belki 12 bölümde 1 "tip" vermesiyle olacak, onu da normalde sokakta buluyorlardı, izleyicilere ayıp olmasın diye bir bölümde bruce'dan aldıracaklar işte.
Sosyal ağlarda paylaş

ay nası sıçımık diziiiii...

dev villain zahmetlere girip one of a kind bombacı kaçırmış, sonra adam alelade hademeymiş gibi ööle tek başına bırakıyo çalışsın. o da polis gelir gelmez akıl hastalığını filan kenara bırakıp öyle bi bülbül gibi ötüyo ki, sanki dizinin süre limitlerine sığacak şekilde tüm plotu bilale okur gibi.

/defend

ayrıca barbara demek istiyorum: barbara.
Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth said:

ay nası sıçımık diziiiii...

dev villain zahmetlere girip one of a kind bombacı kaçırmış, sonra adam alelade hademeymiş gibi ööle tek başına bırakıyo çalışsın. o da polis gelir gelmez akıl hastalığını filan kenara bırakıp öyle bi bülbül gibi ötüyo ki, sanki dizinin süre limitlerine sığacak şekilde tüm plotu bilale okur gibi.

/defend

ayrıca barbara demek istiyorum: barbara.

Dizi gayet güzel ve başarılı ilerliyor, iyi kotarmışlar. Dediğin adam akıl hastası ve bir şeyleri patlatmaktan keyif alıyor, ama insanlara zarar vermek istemiyor, ilk kazasında polise kendisi gidip teslim oluyor. Biraz çocuk gibi saf tavrı var, polisleri görünce de olan olayları onlara aktarıp yardım istiyor.

Dworgian said:

Konuşuldu mu bakmadım da, arkadaş "yahu bu gotham da cep telefonu kullanıyorlar sene kaç ki?" dedi, sene 70 ler fln değil mi?

aydınlatınsanıza beni bi

Gotham genellikle karman çorman bir zamanda gösterilir. Batman çizgi filminde bir yandan 40lı yılların mafyaları zeplinleri vardı, bir yandan gelişmiş teknoloji ve hayat. Dizi de bu hissiyatı iyi yansıtıyor bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...