Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gotham - (2014/15) - Fox

Norak

Öne çıkan mesajlar

Ben beğendim. Alfred'in karakteri tabi farklı geldi onca Alfred versiyonundan sonra. "mate" diyen, "Oi" diyen köylü bir hizmetkarımız var.

Gordon'da bence acemi olarak başlayıp güçlenmeliydi. Direkt yine super hero modunda başladı diziye.

Onun haricinde iyiydi bence. Normalde dizileştirilen super hero'larda sıçıp sıvıyorlar (smallville gibi) Çaresiz bunlarda çoğu olayı değiştirecek. Ne kadar sadık kalırlarsa o kadar iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

IMDB şişiricileri 9.0 vermiş.

tek bölüm için konuşmak gerekirse bi dizi daha iyi başlayamaz bence. hele böyle o kadar sıçılıp sıvanabilirmiş ki o korkudan dolayı çıkan şeyi daha bikaç kat beğendim.

tek saçma şey var bütün herkesi neredeyse ilk bölümde göstermeleri tabiki ama hype için ve pilot için o belli yapacak bişi yok.

onun dışında kim ne kadar batman okudu bilmiyorum ama baya çizgi roman böyle normalde. özellikle pre90lar direk. anlatılan gothamı bu kadar iyi gösteren hiçbi film falan yok zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Ben beğendim. Alfred'in karakteri tabi farklı geldi onca Alfred versiyonundan sonra. "mate" diyen, "Oi" diyen köylü bir hizmetkarımız var.

Gordon'da bence acemi olarak başlayıp güçlenmeliydi. Direkt yine super hero modunda başladı diziye.

Alfred beni de rahatsız etti, gördüğümüz eski Alfred'lere göre çok farklı olmuş, dizi içinde oturur diye umuyorum. Gordon, Batman Year One'da Özel Kuvvetler eğitimi almış biri olarak tanıtılıyor, onun dışındaki serilerde Batman'in Polis Teşkilatındaki adamı beyaz saçlı bir komiser sadece. Year One serisini andıran bir Gordon bence çok iyi oturmuş, gittikçe güçlenmesi gerekmiyor.
İlk bölüm olarak başarılı, umarım devamı da gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

Nefret ediyorum abi pilotlardan gerçekten. El çantasına 1 haftalık tatillik kıyafet sıkıştırır gibi, inanılmaz yapay diyaloglar koyuyorlar. Kodumun Amerikan seyircisi karakter gelişimi takip edecek akla ve sabra sahip değil diye, "WELL IF IT ISN'T BILMEMNE AND BILMEMNE, MAJOR CRIMES UNIT" gibi hemen kimdir ne değildiri vermek için salak diyaloglar yazılıyor.

Fena değil ama 9 falan değil yani şu anda. Gotham atmosferi falan çok şık verilmiş, Ben McKenzie biraz daha bok koklar suratından kurtulursa süper olacak. Adam 2006'dan beri Volchok'a siniri geçmemiş gibi bakıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...