Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anadolu Üniversitesi Prof. ve öğrencisinin çıplak fotoğrafları ile sarsıldı

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

Exo, genel olarak burada takdir mesajin yok. Surekli birine bisey icin laf ediyorsun. Deli misin abi? Birincisi kendi sinirini niye bozuyorsun? İkincisi internette birinin ettigi lafi ciddiye alip tavrini deistrecek insan olduguna inanio musun cidden?

Begenmiosan terket mantikli olan. Ben mesela boyle olum fotolari olan siteleri tiksinc buluyorum. Ama girip bakip igrenip laf etmiyorum. Girmiyorum bitior. Sana git buradan demiyorum yani. Paso ona buna laf edip tepki cektigin, milletin "gene geldi bu adam" dedigi bir sitede millete laf edip sana laf edilmesinden ne gibi sakat biz haz duydugunu anlamiyorum sadece
Sosyal ağlarda paylaş

Exodous said:

Şurada ÖM ile kadının çıplak fotoğraflarını isteyenlerin, bir kadına topluca tecavüz edenlerden hiç bir farkı yoktur. Ha Rihanna'nın, bilmem hangi ünlünün zaten medyada yer almış fotoğraflarını ÖM'den istemeniz bir yere kadar ama, bir kadının hiç yayınlanmaması gereken, onun asla yayınlanmasını istemediği, belki kendine özel olarak çektiği, çektirdiği fotoğraflar internette yayınlandı diye, illa ki görmek istemek bence tecavüz zihniyetidir.

Çünkü, "Nasıl olsa birileri bu kadına tecavüz etmiş, ben de fazladan etsem ne olur" mantığıyla, "Nasıl olsa birileri görmüş, ben de fazladan görsem mantığı arasında zerre kadar fark yoktur"

Bu empatiden yoksun insanların midemi bulandırdığını söylemeden geçemem. Gerçekten iğrençsiniz, kabasınız, ahlaksızsınız.

O fotoğrafların birinin size ait olabileceği ve bunun hasbelkader internette yayınlanmış olabileceğini bile düşünemeyecek kadar sığ ve küçük beyinlisiniz.

şu mesajın o kadar tahrik edici ki
öm pls
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

ahahahaha ahahahah ahahahahaha

adam sana oturmuş bilale anlatır gibi mantıklı ve düzgünce bir açıklama sunmuş soru sormuş. tepkiye bak, sanane...

dworgian şu adamı kaale alıp harcadığın emeğe yazık üzüldüm sfdsf

Bir de cepten yazdim ya. Bidi bidi ugrastim. Zaten bitti tartisma sana ne lafiyla lol
Sosyal ağlarda paylaş

Exodous'a katılmadan edemeyeceğim kusura bakmayın.

Tamamen özel olduğunu düşündüğü, çok büyük ihtimalle kimsenin asla görmeyeceğinden emin olarak çektirdiği fotoğrafların internete düşmesinden hatta haber olmasından sizce nasıl bir psikolojik rahatsızlık duyuyordur bu insan?

Gelip bir de şu durumu savunmuşsunuz, üste çıkmaya çalışmışsınız umarım dayak yersiniz ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Lol. Valla ben kizin fotosunu öm istemeyi hakli bulmadim ve istemedim de. Kizin durum cidden uzucu onu da soyledim. Sadece birinin surekli "ne kotusunuz" dedigi (farkli farkli tonla konuda) bir yerde ne isi var onu sordum. Cok duzeyli cevabimi da aldim cekildim.

Ama insanin merakli oldugu da bir gercek abi. Su teknoloji cidden bu tip konularda sakat iste.
Sosyal ağlarda paylaş

o deeel de
asıl mevzu bu arkidiş torunu yaşındaki kıza nası ayar çekiyo?
prof.dr.mr.hödö hödö olduu için
eee bu titrleri elemana kızları hoplat diye vermiyoalr sanırım (tam emin deelim)
hane şey gibi
- niye habersizdinlediniz lan bizi?
- e çalıyodunuz !
çok etik oolmaya gerek yok bence
hoplatanı hoplatırlar
bence çokda sorun yok
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Lol. Valla ben kizin fotosunu öm istemeyi hakli bulmadim ve istemedim de. Kizin durum cidden uzucu onu da soyledim. Sadece birinin surekli "ne kotusunuz" dedigi (farkli farkli tonla konuda) bir yerde ne isi var onu sordum. Cok duzeyli cevabimi da aldim cekildim.

Ama insanin merakli oldugu da bir gercek abi. Su teknoloji cidden bu tip konularda sakat iste.

Sana demedim zaten, diğer dediğin konularda da sen haklısın zaten.

Böyle de garip bir yer yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...