Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anadolu Üniversitesi Prof. ve öğrencisinin çıplak fotoğrafları ile sarsıldı

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

ben şeyi pek anlamıyorum, böyle düzenli sekiz yaptığım bir insanın çıplak fotosuna niye bakma ihtiyacı duyayım lan. hele kendimi hiç düşünmek bile istemiyorum göbekli möbekli pff iğrenç. açarım netten başka kızların fotosuna bakarım suicide girls falan ne bileyim. ulan bi de risk işte eskaza kayınçoya penis fotoğrafını göndermek gibi bi kazayla her an karşılaşabilirsin sfdsf
Sosyal ağlarda paylaş

Biz fotoğraflarda sanat emareleri gördüğümüz için istedik, yoksa çıplak kadın bedenine ulaşmamız 10 saniyeyi bulmuyor. Kendi abazalığınızı bize yansıtmayın lütfen

Psikolojide yansıtma, edebiyatta tecahül-i Ârif'tir yaptığınız.

O yüzden geçersiz önermelerle 4 paragraf yazsanız dahi bir şeye benzemiyor.

Bir X-Art değilsiniz.

Yolla Panpa
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

Exodous said:

Şurada ÖM ile kadının çıplak fotoğraflarını isteyenlerin, bir kadına topluca tecavüz edenlerden hiç bir farkı yoktur. Ha Rihanna'nın, bilmem hangi ünlünün zaten medyada yer almış fotoğraflarını ÖM'den istemeniz bir yere kadar ama, bir kadının hiç yayınlanmaması gereken, onun asla yayınlanmasını istemediği, belki kendine özel olarak çektiği, çektirdiği fotoğraflar internette yayınlandı diye, illa ki görmek istemek bence tecavüz zihniyetidir.

Çünkü, "Nasıl olsa birileri bu kadına tecavüz etmiş, ben de fazladan etsem ne olur" mantığıyla, "Nasıl olsa birileri görmüş, ben de fazladan görsem mantığı arasında zerre kadar fark yoktur"

Bu empatiden yoksun insanların midemi bulandırdığını söylemeden geçemem. Gerçekten iğrençsiniz, kabasınız, ahlaksızsınız.

O fotoğrafların birinin size ait olabileceği ve bunun hasbelkader internette yayınlanmış olabileceğini bile düşünemeyecek kadar sığ ve küçük beyinlisiniz.

şu mesajın o kadar tahrik edici ki
öm pls

BENCE DE GERÇEKTEN İĞRENÇSİNİZ.

öm plx.

edit : olm ortada tecavüz yok. karşılıklı pompa var. la pompa el pompino. aşkım gel birazda igdaş borusunun üzerinde devam edelim. gel bebeğim su saatinin orda takılalım falan ortamı var. teco yok. no teco.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...