Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anadolu Üniversitesi Prof. ve öğrencisinin çıplak fotoğrafları ile sarsıldı

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

Şurada ÖM ile kadının çıplak fotoğraflarını isteyenlerin, bir kadına topluca tecavüz edenlerden hiç bir farkı yoktur. Ha Rihanna'nın, bilmem hangi ünlünün zaten medyada yer almış fotoğraflarını ÖM'den istemeniz bir yere kadar ama, bir kadının hiç yayınlanmaması gereken, onun asla yayınlanmasını istemediği, belki kendine özel olarak çektiği, çektirdiği fotoğraflar internette yayınlandı diye, illa ki görmek istemek bence tecavüz zihniyetidir.

Çünkü, "Nasıl olsa birileri bu kadına tecavüz etmiş, ben de fazladan etsem ne olur" mantığıyla, "Nasıl olsa birileri görmüş, ben de fazladan görsem mantığı arasında zerre kadar fark yoktur"

Bu empatiden yoksun insanların midemi bulandırdığını söylemeden geçemem. Gerçekten iğrençsiniz, kabasınız, ahlaksızsınız.

O fotoğrafların birinin size ait olabileceği ve bunun hasbelkader internette yayınlanmış olabileceğini bile düşünemeyecek kadar sığ ve küçük beyinlisiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

@extasykafasındakiarkadaşa

her konuda olduğu gibi kim summonladıysa

arkadaşım şimdi şuna bir açıklık getirelim kendimin yahut birlikte olduğum insanın çıplak bir vaziyette fotoğrafımızın çekilip yanlışlıkla internet ortamına düşebileceğini belirtiyorsun, yani sen benim ya da birlikte olduğum insanın zaten "çıplak foto çekmek" vasıtasıyla asıl senin gibi "abaza" insanların seviyesine düşebileceğimi sanıyorsun.

Sorun burada zaten. Anana bacına ne yapsalar mantığıyla ilerlediğin sürece olmaz bu işler, kusura bakmada benim anam bacım böyle bir okazyona zaten girişmez, bilemedim ben onu.

ha resim isteme durumuna gelince, bugüne kadar kim am görse zaten öm pls öm pls herkes ister, ha isteyenlerin yarısı bakar yarısı siler zaten vicdanen suçlu hissedip.

ve bunu sorgulayacak kişi sen değilsin.

yok saçma sapan tecavüze eşdeğer yok bilmemne, ben senin çıplak fotona baksam şimdi bulup, psikolojin mi bozulacak? ya da yarın arka tarafında bir ağrıyla mı uyanacaksın?

sırf millete ters gideyim, aman ona buna laf sokayım zihniyetiyle kendi hayatını 2 bilemedin 3 yıl daha idame ettirirsin, sonra seni çok sikerler zaten inan.
Sosyal ağlarda paylaş

Exodous said:

Şurada ÖM ile kadının çıplak fotoğraflarını isteyenlerin, bir kadına topluca tecavüz edenlerden hiç bir farkı yoktur. Ha Rihanna'nın, bilmem hangi ünlünün zaten medyada yer almış fotoğraflarını ÖM'den istemeniz bir yere kadar ama, bir kadının hiç yayınlanmaması gereken, onun asla yayınlanmasını istemediği, belki kendine özel olarak çektiği, çektirdiği fotoğraflar internette yayınlandı diye, illa ki görmek istemek bence tecavüz zihniyetidir.

Çünkü, "Nasıl olsa birileri bu kadına tecavüz etmiş, ben de fazladan etsem ne olur" mantığıyla, "Nasıl olsa birileri görmüş, ben de fazladan görsem mantığı arasında zerre kadar fark yoktur"

Bu empatiden yoksun insanların midemi bulandırdığını söylemeden geçemem. Gerçekten iğrençsiniz, kabasınız, ahlaksızsınız.

O fotoğrafların birinin size ait olabileceği ve bunun hasbelkader internette yayınlanmış olabileceğini bile düşünemeyecek kadar sığ ve küçük beyinlisiniz.

forumda kız yok panpa
uğraşma boşuna
Sosyal ağlarda paylaş

Exodous said:

bunları istemiyorsa o fotoyu çektirmemesi gerekli çünkü artık evrensel bir dünyaya ait görüntüler.

başarısızsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de sunu anlamiyorum. Bu kasar sığ, terbiyesiz, ahlaksiz buldugu insanlarin arasinda niye durur insan? Yok mudur patinin ikamesi? Kuddusi forum acti gidip orada takil mesela abi? Hayir ben sahsen kizdigim ve kotu buldugum yerde durmam yahu niye durayim manyak miyim diye dusunurum fln?

Ve insanoglu merak eder ya bu boyle. O kizi fol yok yumurta yokken stalklayip ya da bilgisayarini hackleyip fotograflarini sizdirmak ile bu durum tamamen farkli

Tecavuze benzetmis bir de ya. Tamam tabii ki kotu. Tabii ki kiza yazik sonucta durumunu dusununce o ayri.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Ben de sunu anlamiyorum. Bu kasar sığ, terbiyesiz, ahlaksiz buldugu insanlarin arasinda niye durur insan? Yok mudur patinin ikamesi?

Biraz düşünsen anlarsın.

Mesela ben orada ÖM ile fotoğraf isteyenlerden sözetmişim. Pati diye bir genellemede bulunmuş muyum? Neden burada eleştirdiğim o insanlarla, burada fikirlerine ve kişiliklerine saygı duyduğum insanları bir tutayım ki? O insanlara bu haksızlığı neden yapayım ki?

Ve gerçekten çok kabak verdi artık bu "bögönmöyörsön törköt" mantığı.

Hele ki, fikirlerini az çok beğendiğim senin gibi bir insana bu mantık hiç yakışmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...