Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anadolu Üniversitesi Prof. ve öğrencisinin çıplak fotoğrafları ile sarsıldı

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

benim anlamadığım hocayı niye böyle yarım mozaiklemişler, A.N.T. diye baş harfleri vermişsin saçını falan göstermişsin ulan adamı tanıyıp ya da eğitim kadrosuna bakıp da anlamayacak adam ya malın allahıdır ya da kör falandır asueha saçma sapan işler

adam bizzat kendi twitterından yayınlamış, sen hala mozaik derdindesin, isim derdindesin kanka.
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

valla adam entellektüel bi tip. kızlar falanda seviyo. ben bu ilk sapladığı hatun değildir. mızrak koleksiyonu vardır yani. şuna teabag buna bendover şuna doggy falan diye koleksiyonu vardır yani. tarihçi bide. gel tatlım kamasutra falan diye. severim böyle hocaları. bravo.

YANLIZ Bİ SANİYE Bİ DAKKA Bİ DJZUHAUAHUAHUAUHAHUAHUHUA O ARKADAKİ MAVİ TİŞÖRTLÜYÜ NABICAZ BEN BİLMİYORUM AHAHAHHAA O NE LAN ÖYLE ZUHAUHAHUHUAHUAUAHUAHU ÖYLE ÖĞRENCİM OLSA KAMPÜSÜ BOMBALARIM LAN O NASI Bİ TİP AK AUZHUASDFUHZKJCH

aptallaşmayın ya
Sosyal ağlarda paylaş

demiş yorum yapan birisi
instagram kullanmadımda böyle bişi olduysa yazık olmuş cidden ahsgdasd

said:
instagramda bir ozellik var. Ayarlardan kontrol etmezseniz cekilen fotolar otomatik olarak paylasima gidiyor. Bir kere benim de basima geldi, otomatik paylasima atti. Bence acemilikten olmus ama kotu olmus.
364OylaCevap Yazpete41 - 1 saat önce
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

Fransuxa said:

ben araştırıyom ama kızı hala bulamadım. lan parayla dedektiflik işlerine falanmı girsem kimlerin nelerini buldum ya. vay arkadaş. şükrü senin nelerin varmış öyle

neyim var lan, ciplak fotomu mu buldun?

ŞARTLARIMI SUNUYORUM ŞÜKRÜ.

MEMELERE ÖZGÜRLÜK.

BAŞKA Bİ ŞARTIM YOK.

24 saatin var. eğlenceden istifa et. yoksa bulvar gastesine mail atıyorum.

kermit said:

demiş yorum yapan birisi
instagram kullanmadımda böyle bişi olduysa yazık olmuş cidden ahsgdasd

said:
instagramda bir ozellik var. Ayarlardan kontrol etmezseniz cekilen fotolar otomatik olarak paylasima gidiyor. Bir kere benim de basima geldi, otomatik paylasima atti. Bence acemilikten olmus ama kotu olmus.
364OylaCevap Yazpete41 - 1 saat önce

yok öyle bişi kanka. öyle bişi olsa benim telefonda kamyonla meme fotorafı var yani. bütün instagram sayfasının meme dolması lazımdı yalan o. meme derken dişiler tarafından gönderilen yani. engüzelmemeler.com sitesinden indirilen değil yani yanlış olmasın.

snıf.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

Fransuxa said:

valla adam entellektüel bi tip. kızlar falanda seviyo. ben bu ilk sapladığı hatun değildir. mızrak koleksiyonu vardır yani. şuna teabag buna bendover şuna doggy falan diye koleksiyonu vardır yani. tarihçi bide. gel tatlım kamasutra falan diye. severim böyle hocaları. bravo.

YANLIZ Bİ SANİYE Bİ DAKKA Bİ DJZUHAUAHUAHUAUHAHUAHUHUA O ARKADAKİ MAVİ TİŞÖRTLÜYÜ NABICAZ BEN BİLMİYORUM AHAHAHHAA O NE LAN ÖYLE ZUHAUHAHUHUAHUAUAHUAHU ÖYLE ÖĞRENCİM OLSA KAMPÜSÜ BOMBALARIM LAN O NASI Bİ TİP AK AUZHUASDFUHZKJCH

aptallaşmayın ya

kızların da hepsi birbirinden kötü lan, hani tarihte edebiyatta hep güzel kızlar oluyordu
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

@ahmedinecat

ya kankam ilk defamı görüyosun hocasıyla sevişen öğrenci yada öğrencisiyle sevişen hoca? tamam instagramda twitterda paylaşılmış orasına linç kampanyası yapalım herifin testislerine misina bağlayalım falan bişeyler yapalım nickine de uygun senin hem.

konu o değil herifin fb profilinden alakasız fotoğraflar getirip "ueheuh tiplere bak" falan demek hoş değil.
Sosyal ağlarda paylaş

herifi trollüyoruz neyine kasıldın bu kadar? gündem değil ki burası garbıç? herifi esefle kınayacak adam yokki burda. avukatızbiz.com sitesi falanda değil burası. herif öğrencisine itelemiş bizde alkışlıyoruz. instagramda paylaşması yanlış. ha çerçeveletip evine assa benim için seems legit.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...