Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Belediye Başkanı Kim Olur?

totemic

Öne çıkan mesajlar

Tw falan hali hazırda title olan seçeceksek Gerge

Serbest dalış ise Senko.

Dışişleri bakanı falan seçeceksek , dış bilgileri bulup bulup yeni haberleri bizde paylaştığından progamer , öyle çetintaş gibi gündem haberleri değilde harbiden bizim için değerli haberleri , daha yeni great fall paylaştı buna örnek.

Ben de iş hayatıyla ilgili bir title alabilirim , iş yerleriyle ilgili en çok konu açan benim sanırım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Tw falan hali hazırda title olan seçeceksek Gerge

Serbest dalış ise Senko.

Dışişleri bakanı falan seçeceksek , dış bilgileri bulup bulup yeni haberleri bizde paylaştığından progamer , öyle çetintaş gibi gündem haberleri değilde harbiden bizim için değerli haberleri , daha yeni great fall paylaştı buna örnek.

Ben de iş hayatıyla ilgili bir title alabilirim , iş yerleriyle ilgili en çok konu açan benim sanırım :D

title olarak amele düşündük senin için, nasıl?
Sosyal ağlarda paylaş

daha iyi bir pati için beni seçmelisiniz. çünkü;

beni seçerseniz özel mesaj geldiğinde trampet çalan eleman yerine bıngıl bıngıl bir çift meme sizi karşılayacak.

beni seçerseniz lithran'a malum title geri verilecek.

beni seçerseniz aquila eğlence bölümünden alınıp tarih kısmına sürülecek.

beni seçerseniz her konunun ilk postunun altında dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz 'derdini silkeyim' butonu olacak. yeterli silkeleme sayısına ulaşan konu otomatikman kilitlenecek. demokrasi biçıs!

beni seçerseniz arama butonunun yanına 'GERGE'ye sor' butonu eklenecek. gerge live support verecek. parası neyse cebimden vericem.

beni seçerseniz supplement logları konusunu kapatıp ilk mesajı "TÜRKÇE KONUŞUN LEA!!" diye editleyeceğim. ayrıca çıplak erkek fotolarından forumu temizleyeceğim.

beni seçerseniz piramit yapmak ban sebebi olmaktan çıkacak. piramit yapanlara sistem tarafından "la olm yapmayın lan, sitenin mnıa koydunuz" diye dostane bir uyarı mesajı gidecek.

beni seçerseniz paramecium'a özel olarak her mesajındaki "selam, saygılar" kelimelerini otomatik tespit edip "mühüheüh, :DDDDD" şeklinde değiştiren bi kodu siteye ekleyeceğim.

evet bunlar hayal değil. hizmetinize talibim. benim pati halkım daha iyisini hakediyor ve bunu elde edecek gücü var.

http://ramp.ie/wp-content/uploads/2012/07/we-can-do-it.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız adam resmen içimi okumuş , OYUM IMAMA!

Bi de öyle mod tw falan seçimlerini demokratik yapamazlar , halkın istediği kişinin mod tw olması şuan bulunan mod ve tw arkadaşların işine gelmez. Sanki bu işten para kazanıyolar :D 'TW ARKADAŞLARIN YOLSUZLUK YAPTIĞI ORTAYA ÇIKTI ELİMİZDE TAPELER VAR' demek istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...