Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Final Fantasy 14 online #2

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

On 16.07.2021 at 17:15, ohyeah dedi ki:

abi şu oyundan biraz anlayan, fc türk olan biri varsa lütfen pm atabilr mi? tonla sorum var bi yardımcı olun. Pırlantanızı daha ucuza getirin. Hadi bakiim

aga kimse uğraşmaz olsa bile. Bitti artık eskidendi yardımlaşma mevzuları kimse 2gram kısıtlı vaktini sana bir şeyler anlatmak için harcamak istemez. Nette bulabilirsin bence aradığın şeyleri. Ya da burda sor cevap bekle. Discordlar da gezebilirsin. 

@miyaw33 oyunun ilk haritası zaten quest grind olacağını söylüyordu reisi senpai ? Eski bir oyun olduğu için laf etmicem ama artık Yani böyle quest grind oyun cıkarmak 2021de avellik boşa iş zaman kaybı. Quest textleri kimsenin umrunda değil. Çoğunluk Next diyip geçiyor yazıya bakmıyor bile.

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...

burada bu  kadar rpg, anime, mmorpg seven insan var şu ff14 patide bu kadar az konuşuluo olması çok ilginç. Harika bir oyun. Hikayesi, hikaye anlatımı ve karakterleri desen son zamanlarda gördüğüm en iyisi. Raidleri dungeonları çok epic. Content desen istemediğin kadar var ve çok çeşitli. Yeni expansion Endwalker çıktı oynamanızı tavsiye ederim şu oyunu. Wow top content creatorlar (preach, bellular, asmongold..vs) komple geçti ff14e, hepsi şaşırdı bunca zaman neden oynamadık diye bu oyunu. Oynayın valla en azından main story questi yapın epic bir hikaye görün. 

Mortis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

mortits haklı, oyun çok iyi

başlarken biraz zorluyor, şahsen ilk önce bıraktım oyunu hatta sildim, 2 hafta sonra gene denedim gaza gelip

şimdi 3 aydan fazla oldu her gün 14 saat falan oynuyorum sdfsd

kavga dövüş dışında da yapıcak şeyler olması çok tatlı oyunda, başlasam mı acaba diye düşünen herkese tavsiye ederim

Sosyal ağlarda paylaş

On 10.12.2021 at 03:33, Mortis dedi ki:

burada bu  kadar rpg, anime, mmorpg seven insan var şu ff14 patide bu kadar az konuşuluo olması çok ilginç. Harika bir oyun. Hikayesi, hikaye anlatımı ve karakterleri desen son zamanlarda gördüğüm en iyisi. Raidleri dungeonları çok epic. Content desen istemediğin kadar var ve çok çeşitli. Yeni expansion Endwalker çıktı oynamanızı tavsiye ederim şu oyunu. Wow top content creatorlar (preach, bellular, asmongold..vs) komple geçti ff14e, hepsi şaşırdı bunca zaman neden oynamadık diye bu oyunu. Oynayın valla en azından main story questi yapın epic bir hikaye görün. 

mWL1Qf9.png

:classic_rolleyes:

Sosyal ağlarda paylaş

Bende oyun vardi 3 expansion dahil, simdi trial oynuyorum ama serverde sira varken lak diye atmasi kotu sadece.

aylik odeme rahatsiz edici boyutta TR ile hesaplayinca.

birde mmorpg ye aylik odeme yapmak nedense artik bana dokunur oldu neden bilmiyorum , belki doydum o kadar para gomdum sonunda bir hic. hep ayni, yaratik kes itemlen sonucta. garip his. hele fantasy settings ?

Sosyal ağlarda paylaş

adamlar başarıdan dolayı acı çekiyorlar.

ama verdikleri karara saygım var. insanları enayi yerine koymak yerine 3 hafta free game time verdiler queue'de bekleyenlere onun üstüne bu şekilde satışı engellediler.

her oyunun release'ine baktığında ilk release'de server kapasitesinin %300 ü oluyorsa 1 ay sonra %70 lere iniyor genelde bu talep. release vaktinde fazladan server masrafı yapmak yerine girişleri kısıtlamak da bir yöntem tabi....

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Mortis, 11.12.2021 17:03 tarihinde dedi ki:

doğru, haklısın ?

bu arada 1-60 a kadar yani A realm reborn + heavensward a kadar free to play hiç bişey ödemeden full contenti görebiliyorsun. Sonra istersen oyunu satın alıp devam edersin.

bunu yükselttiler bu arada, Stormblood da bedava oldu trial hesaplara 😄

(denizin soğuk sularından gelen alıntı)

Sosyal ağlarda paylaş

Endwalkerı çıktığında ana hikayeyi oynayıp, 10 yıllık arcı bitirip bıraktım. Sonra yeni arca biraz content biriksin başlarım dedim. Yeni arc da o kadar iyi değilmiş diye duydum ama bir ara belki yeni expansion öncesi girer oynarım diye düşünüyorum. Hayatımın en iyi RPG maceralarından biridir şu FF14 ya.

Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...